پاسخهای جدید شهرداری در رابطه با گزارش حسابرس شورا بررسی شود

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران پس از استماع گزارش مدیرکل مالی شهرداری پیشنهاد انتشار گزارش شهرداری و بررسی پاسخ های جدید را ارائه داد.

به گزارش خبرنگار مهر، مجید فراهانی رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی پس از استماع گزارش حسابرس شورا و گزارش محمدرضا زارعلی مدیرکل مالی شهرداری تهران عنوان کرد: گزارش حسابرس بر اساس استدلال های مالی شهرداری ارائه شده است که این موارد در دی ماه ۹۷ به صورت گزارش نهایی به شورا ارسال شده است.

وی افزود : بخشی از مواردی که آقای زارعلی عنوان کرد جدید است و پاسخ به گزارش حسابرس بوده اما بخش دیگر از مطالب عنوان شده در گزارش قبلی وجود داشته و حسابرسان آن را نپذیرفته اند.

فراهانی خاطرنشان کرد: برخی از موارد عنوان شده باید مجددا مورد بررسی قرار بگیرد که یکی از تکالیف کمیته بودجه، بررسی مجدد این موارد است.

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با اشاره به گزارش مدیر کل مالی شهرداری تهران پس از گزارش حسابرس شورا عنوان کرد:  گزارش آقای زارعلی باید منتشر شود تا حقی از شهرداری ضایع نشود و شهرداری هم گزارش مکتوب را در پاسخ به حسابرس باید ارائه کند و کلیات آن را در صحن مصوب کنیم.

عضو شورای شهر تهران در پایان با ارائه پیشنهادی بیان کرد : پس از انتشار گزارش شهرداری باید به حسابرس دیگری یا حسابرس حاضر ماموریت داده شود تا پاسخ شهرداری را مجددا مورد بررسی قرار دهد.

کد خبر 4678330

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 1 =