تولید۱۰۰ فیلم کوتاه با موضوع وظایف کارگزاران از نگاه امیرالمومنین

۱۰۰ فیلم کوتاه ۵ دقیقه ای با موضوع وظایف کارگزاران حکومت اسلامی از نگاه امیر مومنان علی(ع) تولید شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید محمد میرآقابابا مدیر روابط عمومی بنیاد بین المللی غدیر از تولید ۱۰۰ فیلم کوتاه ۵ دقیقه ای با موضوع وظایف کارگزاران حکومت اسلامی از نگاه امیر مومنان علی علیه السلام خبر داد. 

میرآقابابا اظهار داشت: با تقاضای بسیار بالای محتوا و محصولات غدیری از سوی  فعالان فرهنگی و خودجوش مردمی، هیآت، ادارات، دستگاه ها و ستادهای مردمی غدیر در کشور مواجه هستیم و این استقبال را نشان از اوجگیری علاقمندی آحاد مردم  برای خدمت به  ترویج گستردۀ پیام های بسیار مهم غدیر و آموزه های امام علی (ع) و صاحب غدیر می دانیم.

وی گفت: به مدد مولای متقیان علی علیه السلام با اینکه بیش از ۲۰ روز به آغاز دهه امامت و ولایت مانده و با وجود مشکلات اقتصادی فراوانی که بردوش مردم فهیم کشورمان سنگینی می کند، استقبال برای برگزاری برنامه های متعدد و متنوع غدیری دردهه امامت و ولایت رو به افزایش است و انشاء الله شاهد برگزاری دهه ای باشکوه و درشان غدیر باشیم.

مدیر روابط عمومی بنیاد بین المللی غدیر اعلام کرد: امسال نیز برنامه های متعدد و متنوعی برای ترویج اندیشۀ ناب غدیر در حال تدارک است و بیش از ۳۰۰ ستاد استانی، شهرستانی، ستادهای ادارات و سازمانها مشغول به کار هستند. 

مهم آن است که متوجه پیام های غدیر بشویم و همه به سمت علی وارشدن حرکت کنیم

وی گفت:  آحاد مردم همه می توانند بطور خودجوش و حتی به مقداری اندک ولو اینکه یک طعام برای غدیر نذربدهند، یا یک ایستگاه صلواتی بزند و یا یک کتاب غدیری هدیه کنند و یا یک قرص نان به همسایه بدهند، تلاش کنند تا به هر طریق ممکن درگرامیداشت ایام شادی اهلبیت سلام الله علیه شراکت کنند و ازثواب کثیر آن بهره مند شوند و به فرمودۀ مقام معظم رهبری مهم آن است که متوجه پیام های غدیر بشویم و همه به سمت علی وارشدن حرکت کنیم. بنیاد بین المللی غدیر نیز از رسانه ها میخواهد منعکس کنندۀ زحمات و خدمات غدیری مردم باشند. 

رسانه ها با تمام توان برای مولای غدیر خود، خوش خدمتی کنند

میرآقابابا اظهار داشت: یکی از مهمترین ابزارهای لازم برای تبیین و ترویج اندیشۀ متعالی غدیر و رساندن پیامهای نجاتبخش غدیر به بشریّت و ملت های جهان، استفاده از ظرفیت رسانه هاست و انتظار می رود رسانه ها با تمام توان برای مولای غدیر خود خوش خدمتی کنند و پیام های راه گشای رسول گرامی اسلام (ص) را به مردم جهان برسانند.

مدیر روابط عمومی بنیاد بین المللی غدیر گفت: این بنیاد نیز در حد بضاعت و توان خود عمل کرده و اقدام خواهد کرد و این مسیر خدمت را ادامه خواهد داد و امیدواریم که غدیر را مانند محرم و عاشورا و بلکه بهتر از آن برگزار کنیم. 

میرآقابابا در ادامه گفت: تهیه و تولید برنامه های کوتاه معارفی چند سالی است که مورد توجه مسئولین رسانۀ ملی و مخاطبین و عموم مردم قرار گرفته است و در این میان ویژه برنامه ارمغان غدیر از جمله برنامه های است که با رویکرد معارفی با همکاری این بنیاد و شورای معارف سیما به مناسبت های مذهبی مختلف در طول سال  از جمله دهۀ امامت و ولایت تولید می شود و در طول ایام دهه امامت و ولایت از شبکه ها ی سیما پخش می گردد و جایگاه خود را در میان مردم پیدا کرده است. 

لذا بنیاد بین المللی غدیر امسال نیز ۱۰۰ برنامه کوتاه ۵ دقیقه ای را با موضوع  وظایف دولت و مدیران دولت اسلامی از نگاه امام علی (ع) و وظایف مردم نسبت به حکومت اسلامی از منظر امیر مومنان (ع) را با حضور کارشناسان خُبره تولید کرده است و انشاء الله در طول ۱۰ روز دهۀ امامت و ولایت از شبکه های ملی و بین المللی پخش خواهد شد. 

وی در پایان ابراز امید واری کرد: یقینا تهیه، تولید و پخش اینگونه برنامه های معارفی موجب آشنایی بیشتر و ارتقاء معارف کارگزاران و مدیران، مسئولان، مردم و دست اندرکاران دولت اسلامی نسبت به وظایف دینی و اسلامی خواهد شد و رضایت خدای متعال و امیرمومنان (ع) را بهمراه خواهد داشت.

کد خبر 4678338

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 5 =