خیریه ها و انجمن ها اعتماد مردم را جلب کنند

زنجان-معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان بر اعتمادسازی مردم توسط خیریه‌ها و انجمن‌ها تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، خدابخش مرادی نافچی ظهر پنجشنبه در همایش پیشگامان آئین محبت در محل همایش‌های بین‌المللی روزبه زنجان، افزود: خوشبختانه خیریه‌ها و مؤسسات فعال و دست‌به‌ خیری در همه حوزه‌ها در استان فعال هستند. 

وی بر اعتمادسازی مردم توسط خیریه‌ها و انجمن‌ها تأکید کرد و ادامه داد: اعتماد، به افرادی که به‌عنوان هیئت موسس و هیئت‌مدیره در موسسه فعالیت می‌کند بستگی دارد.

معاون سیاسی  امنیتی استاندار زنجان گفت: میزان مقبولیت افراد در هیئت موسس می‌تواند به تقویت اعتماد مردم به موسسه کمک کند و عملکرد موسسه در جلب اعتماد مردم بسیار مهم است و خروجی اقدامات در جلب اعتماد مردم بسیار کمک می‌کند. 

مرادی نافچی تأکید کرد: بالاترین عاملی که برای جذب، جلب و هدایت کمک‌های مردمی به مؤسسات خیریه  می‌تواند کمک کند اعتماد است و هر چقدر اعتماد مردم به یک خیریه زیاد باشد به تبع  حمایت  مردم از این خیریه‌ها بیشتر خواهد بود. 

وی گفت: عملکرد موسسات خیریه هر چه قدر شفاف باشد بهترمی‌توانندمیزان اعتماد و مشارکت مردم را در خدمت‌رسانی در حوزه سلامت را داشته باشد. 

معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان  مؤسسات و خیریه‌های سلامت را به  بازوان دولت اعلام کرد و افزود: خیریه‌های سلامت در ارتقای  شاخص‌های سلامت بسیار مثمر ثمر هستند.

کد خبر 4693327

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 10 =