مسابقات کشوری ژیمناستیک در شهرکرد برگزار شد

شهرکرد- مسابقات کشوری ژیمناستیک دانش آموزی در شهرکرد با معرفی نفرات برتر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با پایان رقابت های ژیمناستیک در سی امین دوره مسابقات ورزش قهرمانی دانش آموزان دختر سراسر کشوردر شهرکرد نفرات و تیم های برتر به شرح زیر معرفی شدند.

در این دوره از مسابقات در پایه نهم حنانه کهنسال از شهرتهران اول، آناهیتا پارسایی از البرز دوم و آیسان ناصری از شهر تهران و فاطمه جراحیان از شهرستانهای تهران مشترک سوم شدند و به عنوان قهرمان قهرمانان انتخاب شدند.

در ماده حرکات زمینی، هلیا ملکی از کرمان، حنانه کهنسال از شهر تهران و آناهیتا پارسایی از البرز به صورت مشترکا اول شدند.

در ماده موازنه، آناهیتا پارسایی از البرز، فاطمه جراحیان از شهرستانهای تهران و سارا پورغلام از شهرستانهای تهران اول تا سوم شدند.

در ماده پارالل، آیسان ناصری از شهر تهران، مرضیه حسن نژاد از مازندران و فاطمه جراحیان از شهرستانهای تهران اول تا سوم شدند.

در ماده پرش خرک، درسا نامجو از کرمان و حنانه کهنسال از شهر تهران مشترکا اول و دنیا قانع از فارس دوم شدند.
 قهرمان قهرمانان  این دوره از مسابقات به آناهیتا رحمانی از البرز، ریحانه کهنسال از شهر تهران و نساء کوکائی از شهر تهران اول تا سوم اعلام شدند.

 در بخش تیمی پایه هشتم، ریحانه کهنسال و نساء کوکائی از شهر تهران اول ، آناهیتا رحمانی و آریانا محمدی از البرز دوم و مهسا داودی و حنانه یاقوتی از خرساان رضوی سوم شدند.

در ماده حرکات زمینی، مهسا داودی از خراسان رضوی، ریحانه کهنسال در شهر تهران ونسا کوکائی از شهر تهران اول تا سوم اعلام شدند.

در ماده موازنه، آناهیتا  رحمانی از البرز ،ریحانه کهنسال از شهرتهران و مهسا نقی پور از آذربایجان شرقی اول تا سوم شدند.

در ماده پارالل ،نساء کوکائی از شهرتهران،زهرا یارمحمدی از مازندران و حنانه یاقوتی از خراسان رضوی اول تا سوم شدند.

در پرش خرک، آناهیتا رحمانی از البرزاول، محدثه انوری از آذربایجان شرقی دوم و مهسا داودی از خراسان رضوی، هانیه زرگرانی از شهرستانهای تهران مشترکا سوم شدند.

 در بخش تیمی نفرات پایه هفتم، یانا وحدت و پارمین روح بخشی از شهر تهران اول، عسل شاملوو ساینا صف شکن از البرز دوم و هنگامه هادیانی و لعیا محرابی از خراسان رضوی سوم شدند.

قهرمان قهرمانان نیز یانا وحدت از شهر تهران ، پارمین روح بخشی از شهر تهران و عسل شاملو از البرز اول تا سوم شدند.

در ماده حرکات زمینی، پارمین روح بخشی از شهرتهران ، هنگامه هادیانی از خراسان رضوی و شیدا حیدری از شهرستانهای تهران اول تا سوم شدند.

در ماده موازنه، فاطمه السادات تهامی از کرمان اول، پریا نریمانی از آذربایجان شرقی دوم و ژینا کمانگراز کردستان و هنگامه هادیانی از خراسان رضوی مشترکا سوم شدند .


در ماده پارالل ، یانا وحدت از شهرتهران، عسل شاملو از البرز و شیدا حیدری از شهرستانهای تهران اول تا سوم شدند.

در ماده پرش خرک ، فاطمه السادات تهامی از کرمان، یانا وحدت از شهر تهران، پارمین روح بخشی از شهرتهران اول تا سوم شدند.

کد خبر 4698468

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 12 =