مراجعه به وکیل قبل از هراقدام، راهکاری جهت کاهش بی‌اطلاعی ازقانون

امروزه شرایط خاص زندگی ما و پیچیدگی‌های ارتباط‌های جمعی باعث شده تا عامه مردم درگیر مسائل مختلف حقوقی شوند.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، مراجعه به یک وکیل پایه یک دادگستری به عنوان یک راه برای احقاق حقوق و یا جلوگیری از تضییع حقوق مد نظر آنها قرار گیرد چرا که آگاهی از حقوق باعث می‌شود، در ارتباط‌های حقوقی متضرر نشوند و حتی برای تنظیم قراردادهای خویش به وکیل مراجعه و از علم و تجربیات این قشر شریف به نحو احسن استفاده کنند و با پرداخت اندک مبلغی جهت مشاوره حقوقی از ضررهای بعدی جلوگیری کند.

گاهی تنها یک مشاوره حقوقی رایگان با وکیل حقوقی قبل از یک اقدام حقوقی و یا قبل از تنظیم قرارداد می‌تواند ما را از مشکلات عدیده ای که به واسطه ناآگاهی از قوانین برای ما به وجود خواهد آورد، مصون نگاه دارد.

در تنظیم لایحه دفاعیه‌ای که افراد به دادگاه ارائه می‌دهند نیز باید بدانید این مهمترین و حساس‌ترین نگارشی است که بی توجهی به آن گاهی باعث می‌شود فردی به طور کلی در یک پرونده شکست بخورد و به دلیل اعتبار امر مختومه دیگر هیچگاه نتواند احقاق حق کند.

با توجه به اینکه دایره قوانین امروزه بسیار گسترده است در این خصوص می‌توان با مشاوره حقوقی حضوری و یا مشاوره تلفنی در مورد موضوع حقوقی که مورد سوال هست مشاوره گرفت و راهی صحیح و متناسب با موضوع را برگزید.

اما آنچه در مشاوره تلفنی با وکیل اهمیت دارد این است که چگونه یک وکیل مورد اعتماد انتخاب کنیم و چگونه متخصص بودن وکیل را احراز کنیم و پروسه گرفتن وکیل خود کاری دشوار و حساس است چرا که مهم‌ترین داشته‌هایمان در گرو اقدامات وی بوده و امین بودن وکیل بسیار اهمیت دارد.

به نقل از ویرلن، به طور مثال در خصوص موضوع طلاق و طلاق توافقی با وکیل بسیاری از مردم دنبال یک وکیل طلاق توافقی مجرب و حرفه‌ای هستند تا بدین وسیله هم به کار خویش سرعت بخشند و هم کیفیت کار خود را افزایش دهند و با توجه به فراوانی وکلای دادگستری انتخاب وکیل طلاق توافقی اگر هوشمندانه و دقیق نباشد می‌تواند در حق و حقوقی که طرفین دنبال آن هستند ایجاد مشکل کند و برای بحث وصول چک یک وکیل چک حرفه‌ای نیاز است تا با شناختن مسیر اصلی بتواند بهترین راه را انتخاب نماید و سرعت وصول مطالبات را افزایش دهد.

مؤسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه‌ای خاص اعم از کیفری، حقوقی، وکیل خانواده، ثبتی، امور چک، طلاق، وکیل ملکی و… تخصص و تجربه‌ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می‌نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به مؤسسه و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیأت ۶ نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد و مؤسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جایی که ممکن است حضور موکل منتفی است و همه کارها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای مؤسسه در صورت هرگونه ابهام می‌تواند با وکیل خود تماس بگیرد.

تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی مؤسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت‌های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم:

«موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است»

این مطلب، یک خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 4710842

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 6 =