ثبت درخواست های نقل و انتقال دانشجویان و شاهد ایثارگر از امروز

اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: ثبت درخواست های نقل و انتقال دانشجویان جدیدالورود شاهد و ایثارگر از امروز دوشنبه ۲۵ شهریور آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان امور و دانشجویان،  دانشجویان جدیدالورود شاهد و ایثارگر متقاضی انتقال و یا میهمانی می توانند با مراجعه به سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان به آدرس Portal.saorg.ir نسبت به ثبت درخواست اقدام و کد رهگیری دریافت و نتیجه بررسی را در زمان مقرر از طریق همان سایت با درج کد رهگیری مشاهده کنند.

سامانه نقل و انتقال دانشجویان جدیدالورود شاهد و ایثارگر از امروز دوشنبه ۲۵ شهریور ماه تا پایان روز جمعه ۲۹ شهریور ماه فعال و آماده ثبت درخواست دانشجویان شاهد و ایثارگر واجد شرایط مقطع کارشناسی ورودی سال ۱۳۹۸ است.

این اداره کل از پذیرش درخواست های خارج از سامانه معذور است. رسیدگی به تقاضای دانشجویان به ترتیب اولویت، فرزند اناث شهید، فرزند ذکور شهید، جانباز ۵۰ درصد و بالاتر و آزاده، همسر شهید، جانباز ۲۵ درصد الی ۴۹درصد، همسر جانباز ۵۰ درصد  و بالاتر و آزاده، فرزند اناث جانباز ۵۰ درصد  و بالاتر و آزاده، فرزند ذکور جانباز ۵۰درصد و بالاتر و آزاده، همسر جانباز ۲۵درصد الی ۴۹درصد، فرزند اناث جانباز ۲۵درصد الی ۴۹درصد و فرزند ذکور جانباز ۲۵درصد الی ۴۹درصد انجام می پذیرد.

دانشجویان متقاضی انتقال و یا میهمانی می توانند با مراجعه به سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان به آدرس Portal.saorg.ir نسبت به ثبت درخواست اقدام و کد رهگیری دریافت و نتیجه بررسی را در زمان مقرر از طریق همان سایت با درج کد رهگیری مشاهده کنند.

کد خبر 4719916

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 3 =