بررسی تأسیس رشته تبلیغ و ارتباطات و مدیریت راهبردی فرهنگ

جلسه مدیران گروه فرهنگ و ارتباطات اسلامی مرکز آخوند خراسانی و مدیر گروه مطالعات فرهنگی و ارتباطات دانشگاه باقرالعلوم(ع) برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه مدیران گروه فرهنگ و ارتباطات اسلامی مرکز آخوند خراسانی و مدیر گروه مطالعات فرهنگی و ارتباطات دانشگاه باقرالعلوم برگزار شد.

در این جلسه بر توسعه رشته های تبلیغ و ارتباطات و مدیریت راهبردی فرهنگ دانشگاه باقرالعلوم در مشهد ـ از برنامه های ویژه مرکز آخوند خراسانی ـ تأکید شد.

داوودی، مدیر گروه فرهنگ و ارتباطات اسلامی مرکز آخوند خراسانی در این جلسه گفت: در جلسه ای که روز گذشته ۲۵ شهریورماه در دانشگاه باقرالعلوم(ع) با حضور مدیر گروه مطالعات فرهنگی و ارتباطات برگزار شد، مقدمات تاسیس رشته تبلیغ و ارتباطات و مدیریت راهبردی فرهنگ در مرکز آخوند خراسانی برای سال تحصیلی آتی مورد بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به ظرفیت های گروه فرهنگ و ارتباطات مرکز آخوند و وجود طلاب علاقمند به رشته های کاربردی کارشناسی ارشد فوق افزود: توسعه علوم کاربردی در حوزه منجر به افزایش توانمندی طلاب در حوزه های متعدد میان رشته خواهد شد که این ظرفیت در مشهد وجود دارد.

خان محمدی نیز ابراز امیدواری و علاقه کرد گروه مطالعات فرهنگی و ارتباطات دانشگاه باقرالعلوم(ع) تمام ظرفیت خود را جهت همکاری با مرکز آخوند در تاسیس رشته های مد نظر بعمل خواهد آورد.

کد خبر 4720685

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 0 =