آماده همکاری دوجانبه و مستمر با موسسه احیاء لبنان هستیم

مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی در دیدار با مدیر موسسه احیاء لبنان، گفت: حضورشما را درموزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به فال نیک می گیریم و امیدوارهستیم همکاری مستمر و دوجانبه داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی اصغرجعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در جلسه دیدار با مدیر موسسه احیاء لبنان، گفت: من اعتقاد دارم خداوند یک نقش تاریخی برعهده حزب الله لبنان گذاشته است وآن این است که حزب الله هوشمندانه این مسیر را طی می کند. حوادث اخیر در یمن سوریه، لبنان نشان می دهد که شرایط برای ظهورامام عصر(عج) محیا می شود.

وی ضمن معرفی فعالیت های موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، افزود: درحال اضافه کردن بخش جدیدی به موزه انقلاب اسلامی با نام «مقاومت» هستیم که تا یک ماه دیگر بخش اول آن افتتاح خواهد شد و دوستان ما در حزب الله در بخش لبنان، فلسطین به ما کمک می کنند. سال گذشته ۷۰ عنوان کتاب جدید منتشر کردیم وامسال در سی و دومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، کتاب زندگی شهید عماد مغنیه را ارائه کردیم که رهبرانقلاب آن را توشیح نمودند. این کتاب که در قالب ذکر خاطراتی از زمان تولد تا شهادت به بررسی زندگی نامه شهید عماد مغنیه، فرمانده نظامی حزب الله لبنان می‌پردازد، در۳۶۶ صفحه و سه بخش زندگی نامه، ضمائم و تصاویر به قلم الهه آخرتی از سوی انتشارات موزه دفاع مقدس منتشر شده است.

جعفری اظهار کرد مفسرین براین اعتقاد هستند که زمان ظهور امام عصر(عج) ایشان خود را فرزند امام حسین (ع) معرفی می کند چرا که امام حسین (ع) در تمام جهان شناخته شده است.

وی خطاب به مدیر موسسه احیاء لبنان، گفت: حضور شما را در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به فال نیک می گیریم و امیدوارهستیم همکاری های مستمر و دوجانبه با یکدیگر داشته باشیم. یک تفاهم نامه با دوستان حزب الله داریم که با یکدیگر همکاری های مشترکی انجام می دهیم. افتخاربزرگی است که مردم حزب الله لبنان رهبرشجاعی دارند که درمقابل زورگویی‌های ابرقدرت ها ایستادگی و مقاومت می کند.

مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس درباره دیگر فعالیت های موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بیان کرد: امسال نیز ۱۲۵ عنوان کتاب جدید در دست چاپ است که برخی ازعناوین آن درباره تاریخ شفاهی است. ما ۶ هزار ساعت تاریخ شفاهی با موضوع دفاع مقدس ضبط کردیم و اسناد خوبی نیز در این حوزه داریم .

این جلسه صبح روز شنبه سیزدهم مهرماه ۹۸ با حضور علی اصغر جعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، نجوا رعد مدیرموسسه احیاء از لبنان، مریم مجتهد زاده رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس ، معصومه شهرابی مشاور امور بانوان موزه انقلاب اسلامی، آلاء منذر نویسنده حوزه مقاومت لبنان، زهیه سعد معاون مدیر موسسه احیاء در سالن جلسات دزفول موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

کد خبر 4737654

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 4 =