پروژه ورزشی کارگران فردوس به تامین اجتماعی واگذار شد

فردوس- پروژه نیمه تمام سالن ورزشی کارگران فردوس که مدت ۸ سال از کلنگ زنی آن می گذرد در تماس تلفنی وزیر کار و رفاه اجتماعی با مسئولان ذیربط به صورت رایگان به تامین اجتماعی واگذار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی ظهر دوشنبه با سفر به شهرستان فردوس از چندین پروژه و کارخانه تولیدی بازدید کرد.

محمد شریعتمداری در بازید از پروژه نیمه تمام سالن ورزشی کارگران فردوس که مدت ۸ سال از کلنگ زنی آن می گذرد در تماس تلفنی با مسئولان ذیربط دستور واگذاری رایگان آن را به سازمان تامین اجتماعی برای تکمیل صادر کرد.

این موضوع که از درخواست های مهم مسئولان شهرستان فردوس بود توسط وزیرصادر و مقرر شد سازمان تامین اجتماعی نسبت به تکمیل آن اقدام نماید.

صولتی رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی فردوس گفت: سالن ورزشی کارگران شهرستان فردوس پس از ۸ سال کلنگ زنی و صرف ۲۰۰ میلیون تومان اعتباردر مرحله فنداسیون متوقف و به دلیل  تامین نشدن اعتبار سالها به حال خود رها شده بود که با دستور وزیر و واگذاری به تامین اجتماعی جان تازه ای به این پروژه بخشیده شد.

همچنین وزیرکار، تعاون و رفاه اجتماعی از کارخانه نساجی فردوس بازدید که مدیر عامل این کارخانه با ارائه عملکرد این واحد تولید، به بیان مشکلات آن پرداخت که از سوی وزیر قول پیگیری داده شد.

شریعتمداری در ادامه ضمن بازدید از یک واحد تولید لباس از درمانگاه تامین اجتماعی فردوس بازدید کرد.

در این بازدید مهمترین خواسته مسئولان شهرستان فردوس ارتقاء این درمانگاه به شبانه روزی و مشکل نبود پزشک متخصص اعلام شد.

همچنین جمعی از مردم شهرستان فردوس به بیان مطالبات و مشکلات شهرستان فردوس پرداختند که نبود پزشک قانونی، مشکل سی تی اسکن و ام ار آی بیمارستان حضرت رسول از مهمترین آنها بود.

پزنده به نمایندگی از مردم گفت: متاسفانه به دلیل نبود پزشک قانونی باید به شهرهای همجوار که زمانی جزء بخش های این شهرستان بوده اند مراجعه کنیم و این در شان مردم فردوس نیست.

وی تصریح کرد: علیرغم صدور مجوز خرید دستگاه سی تی اسکن و ام ارآی هنوز جهت بیمارستان حضرت رسول هنوز این مهم محقق نشده و با توجه به اینکه شهرستان فردوس در مسیر ترانزیت جنوب به شمال و ۷ استان جنوبی کشور قرار دارد و شاهد سوانح رانندگی زیادی هستیم ضروری است هر چه زودتربیمارستان جدید فردوس به این دستگاههای پزشکی مجهز شود.                                   

کد خبر 4739755

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 3 =