ثبت ۸۵۰۰ گزارش مردمی در سامانه حوادث آبفار همدان

همدان - رئیس اداره نگهداری و بهره برداری تاسیسات آب و فاضلاب روستایی استان همدان از دریافت ۸ هزار و ۵۰۰ گزارش مردمی و ثبت آن در سامانه حوادث ۱۵۲۳ شرکت آبفار طی ۷ ماهه نخست سال جاری خبر داد.

مرتضی عظیمی نیاز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ۸ هزار و ۵۰۰ تماس با مرکز ۱۵۲۳ گرفته شده که تمامی گزارشات واصله در اسرع وقت رسیدگی شده است.

وی با بیان اینکه نشتی قطعی آب، افت فشار، سرریز مخزن، کاهش و یا افزایش کلر آب مصرفی و تله متری از موارد مشکلات گزارش شده از سوی مشترکین روستایی بوده است؛ عنوان کرد: در این رابطه ۵ هزارو ۱۸۳ مورد نشتی، ۲ هزارو ۶۰۹ مورد قطعی آب و افت فشار، ۵۹ مورد سریز مخزن، ۲۵۶ مورد کلرسنجی و ۶۴ مورد تله متری گزارش شده است.

عظیمی نیاز با اشاره به اینکه مرکز جامع ارتباطات مردمی ۱۵۲۳ از ساعات ابتدایی صبح تا ۸ شب با بهره گیری از کاربران و پس از این ساعت از طریق تلفن گویا به ثبت و ضبط گزارشات مردمی می پردازد؛ عنوان کرد: شکایات و گزارشات واصله در بازه زمانی کمتر از ۲۴ ساعت مورد رسیدگی قرار می گیرند.

رئیس اداره نگهداری و بهره برداری تاسیسات آب و فاضلاب روستایی استان همدان ضمن اشاره به گزارشات دریافتی توسط مرکز جامع ارتباطات مردمی ۱۵۲۳ به تفکیک شهرستان اظهارداشت: طی ۷ ماهه سال جاری؛ یک هزارو ۶۳۴ گزارش از روستاهای تابعه شهرستان همدان، ۳۶۹ گزارش از روستاهای شهرستان نهاوند، ۲ هزارو ۸۴ مورد از شهرستان ملایر،   ۹۵۶ گزارش از روستاهای تابعه شهرستان کبودراهنگ، ۱۸۹ گزارش از شهرستان فامنین، یک هزارو ۴۵۲ گزارش از شهرستان رزن، یک هزارو ۷ گزارش از شهرستان تویسرکان، ۵۱۱ گزارش از شهرستان بهار و ۳۰۷ گزارش از روستاهای شهرستان اسدآباد دریافت و رسیدگی شده است.

وی همچنین اعلام کرد: در مدت مشابه سال گذشته ۲ هزار و ۷۰۸ تماس تلفنی با مرکز جامع ارتباطات مردمی ۱۵۲۳ دریافت و پاسخگویی شد.

عظیمی نیاز با بیان اینکه مشترکین روستایی می توانند با بهره گیری از خدمات مرکز جامع ارتباطات مردمی ۱۵۲۳مشکلات روستای خود را  در حوزه آب و فاضلاب مرتفع کنند؛ عنوان کرد:  براساس طرح مذکور برای هرشهرستان دو پیمانکار با تیم عملیاتی در نظر گرفته شده که حداقل ظرف ۳ ساعت مشکلات را مرتفع می‌ کنند.

کد خبر 4756197

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 14 =