بسیج همواره در عرصه سازندگی میدان دار بوده است

کرمانشاه- فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: بسیج همواره در عرصه سازندگی میدان دار بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار بهمن ریحانی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته کرمانشاه اظهار داشت: بسیج برگرفته از فرهنگ و هویت انقلابی است و امام راحل این تفکر را از طرف خداوند الهام گرفت.

وی افزود: امام عظیم الشان روزی که بسیج را تشکیل داد آینده این کشور را می دید و این نیروی عظیم مردمی را بنیان نهاد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه عنوان کرد: امام با تشکیل بسیج به دنبال تشکیل ارتش بزرگ و مردمی براساس ادبیات دینی و انقلابی بود تا کشور را بیمه کند.

سردار ریحانی عنوان کرد: بسیج به حق در طول ۴۰ سال جایگاه خود را به ویژه در دفاع مقدس نشان داد. 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم استان کرمانشاه گفت: با تشکیل بسیج دغدغه های نظام خنثی و بسیاری از قائله ها در کشور ختم شد.

سردار ریحانی با اشاره به خدمات بسیج در طول این ۴۰ سال تصریح کرد: بسیج همه معاندان و ضدانقلاب و دشمنان این مردم را سرکوب و عزت و افتخار برگرفته از فرهنگ دینی را برای کشور به ارمغان آورد.

وی تصریح کرد: امام راحل بسیج را برای یک جغرافیا و یک زمان تشکیل نداد بلکه بسیج برای بیمه کردن کشور در مقابل حوادث و در همه بسترهای سیاسی، فرهنگی اجتماعی و ... تشکیل داد. 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه افزود: دشمنان ما در طول این ۴۰ سال مشکلات و چالش های بسیاری را برای کشور به وجود آوردند، اما ملت ایران با یک تفکر و ادبیات مقاومت و دینی در مقابل این توطئه ها ایستادند .

سردار ریحانی با اشاره به اهداف تشکیل بسیج گفت:  ایجاد آمادگی همه جانبه در جوانان از جمله این اهداف است چرا که آینده کشور در دست جوانان است و تولید ثروت و علم در کشور بر عهده آنهاست.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه تصریح کرد: ایران اسلامی امروز در منطقه به عنوان کشور اول است و از لحاظ رشد علمی در دنیا جایگاه ۸ و در منطقه جایگاه اول را دارد.

سردار ریحانی با اشاره به جایگاه ایران قبل از انقلاب اسلامی بیان داشت: در آن دوران کشور ما در دنیا مطرح نبود. 

وی ادامه داد: امروز همین موشک ها که بزرگترین عامل بازدارنده کشور است به وسیله همین جوانان و تفکر بسیجی ساخته شده است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم استان کرمانشاه گفت: بسیج همواره در میدان سازندگی میدان دار بوده است و در استان نیز نمونه های آن را در حوادثی مانند زلزله و سیل و .... دیدیم.

سردار ریحانی بیان داشت: از بزرگترین توطئه هایی که دشمن به دنبال آن است و به شدت برای آن هزینه می کند این است که فکر جوانان ما را بگیرد و سیاست را از دیانت جدا کند.

وی ادامه داد: دشمن می داند اگر مردم با بصیرت سیاسی در میدان باشند مقابل آنها خواهند ایستاد همانگونه که در طول این ۴۰ سال اینگونه بوده است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه عنوان کرد: بخشی از مشکلات امروز جامعه ما بر اثر سوءمدیریت برخی مدیران است، هرچند که تحریم ها چالش هایی را برای کشور به وجود آورده است اما اگر مدیران براساس تفکر جهادی پیش روند مشکلات به حداقل می رسد.

سردار ریحانی با تاکید بر لزوم پشتیبانی از مردم گفت: مدیرانی که به مردم بی اعتنا باشند جایی
برای مدیریت در نظام اسلامی ندارند که به حمدالله در استان بیشتر مدیران انقلابی هستند.

وی تصریح کرد: ملت ایران همه بسیجی هستند و اگر این تفکر نمی بود در این ۴۰ سال کشور با چالش های جدی مواجه می شد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه افزود: ما ملت سربلندی هستیم و شاید دشمنان بتوانند حوادثی را رقم بزنند اما با یکپارچگی و وحدت همواره تمام توطئه های دشمن خنثی شده است. 

سردار ریحانی با اشاره به اغتشاشات روزهای گذشته تصریح کرد: امروز هم دشمن به بهانه اعتراضات به حق مردم مشکلاتی را ایجاد کرد که با هوشیاری مردم خفه شد.

وی خاطر نشان کرد: اعتراض مردم به شیوه، نحوه و زمان اجرای این طرح بود که مردم حق اعتراض دارند اما شیاطین از این فرصت استفاده و موج سواری بر اعتراضات مردمی کردند. 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه ادامه داد: این اشرار کسانی هستند که به دنبال قیمت بنزین و گرانی نیامدند بلکه به دنبال فرصتی هستند تا مشکلاتی را برای کشور به وجود آوردند که مردم صف خود را از آنها جدا کردند. 

سردار ریحانی افزود: این افراد کسانی هستند که اجیر شده و پول گرفتند تا در کشور آشوب و ناامنی ایجاد کنند؛ آتش زدن ماشین های آتش نشانی و تخریب اموال عمومی و ...کار این اشرار است.

سردار ریحانی ادامه داد: آدمهایی را از جاهای دیگر آورده بودند تا آشوب و ناامنی ایجاد کنند اما مردم با بصیرت صف خود را جدا کردند. 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه عنوان کرد: امروز دشمنان ما به دنبال این هستند که مشکلاتی را به وجود آورند که با هوشیاری و بصیرت مردم بار دیگر شکست خوردند. 

سردار ریحانی ادامه داد: همه مسئولان باید بدانند بزرگترین اقتدار در مقابل همه تهدیدات و بزرگترین عامل بازدارندگی همین مردم بصیر هستند. 

وی در پایان با اشارت به برگزاری راهپیمایی مردمی روز یکشنبه در استان کرمانشاه نیز گفت: مردم در این روز نشان خواهند داد صفشان از اشرار و فریب خورده ها جداست و بار دیگر تو دهنی محکمی به دشمنان نظام می زنند.

کد خبر 4778007

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 5 =