انعقاد تفاهم نامه دانش بنیانها با صنعت فرودگاهی

۶۰۲ میلیارد تومان تفاهم نامه در راستای تولید محصولات دانش بنیان در حوزه صنعت فرودگاهی منعقد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سیاوش ملکی فر امروز در مراسم اختتامیه گردهمایی ارائه نیازهای فناورانه صنعت فرودگاهی در محل صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: ۸۳ شرکت دانش بنیان در این رویداد شرکت کردند.

وی افزود: در این رویداد ۶۵ نیاز فناورانه توسط فرودگاه های مختلف ارائه شد؛ همچنین نمایشگاه توانمندی های فناورانه شرکت های دانش بنیان در صنعت فرودگاهی برگزار شد.

ملکی فر تصریح کرد: حاصل دو روز برگزاری این رویداد، انعقاد ۶۰۲ میلیارد تومان تفاهم نامه بین شرکت های دانش بنیان و سازمان ها و ارگان های مرتبط با صنعت فرودگاهی بوده است.

حسن خوشخو معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) نیز در این رویداد گفت: در این رویداد، نیازهای فناورانه این صنعت ارائه شد و ما این موضوع را به فال نیک می گیریم.

وی تأکید کرد: این رویداد باعث شد پل ارتباطی بین صنعت فرودگاهی و شرکت ها کلید بخورد و انگیزه را برای بهره گیری از محصولات شرکت های دانش بنیان در این زمینه ایجاد کند.

خوشخو گفت: ما در این رویداد یک پویایی را در سطح شرکت ها دیدیم و تفاهم نامه هایی را برای استفاده از محصولات شرکت های دانش بنیان در صنعت فرودگاهی منعقد کردیم.

وی تأکید کرد: شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) آمادگی دارد فضایی را در اختیار مرکز همکاری های این شرکت ها در شهر فرودگاهی اختصاص دهد تا آنها بتوانند در راستای رفع نیاز صنعت فرودگاهی گام بردارند و ما را از وابستگی به سایر کشورها در این صنعت بی نیاز کنند.

معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) تصریح کرد: ظرفیت های علمی در این صنعت قادر به رفع نیازهای ما است.

کد خبر 4788958

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 3 =