مجوز فعالیت ۲۶ انجمن علمی دانشجویی در دانشگاه آزاد صادر شد

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه آزاد اسلامی مجور فعالیت ۲۶ انجمن علمی دانشجویی در این دانشگاه را صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، بابک نگاهداری با اشاره به برگزاری کمیسیون مرکزی انجمن‌های علمی ـ دانشجویی باشگاه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با برخورداری از ۲۳۰۰ انجمن علمی دانشجویی ظرفیت بسیار بالایی در این حوزه دارد. ارتقاء کیفی و هدفمندسازی فعالیت انجمن‌ها در دوره جدید از اصلی‌ترین رویکردهای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان است.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: در این راستا ارزیابی عملکرد انجمن‌های علمی دانشجویی با شاخص‌های دقیق در دستور کار قرار گرفته تا حمایت‌های صورت گرفته از انجمن‌ها متناسب با عملکرد هر کدام باشد. در رویکرد جدید انجمن‌های علمی دانشجویی در ۴ سطح عملکردی رتبه‌بندی خواهند شد و سرانه حمایتی تعلق گرفته به هر انجمن براساس سطح آن در رتبه بندی واحد تعلق خواهد گرفت.

وی بر لغو مجوز انجمن‌هایی که فاقد عملکرد شناسایی هستند، تأکید کرد و گفت: نخستین جلسه کمیسیون مرکزی انجمن‌های علمی دانشجویی در باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان با حضور اعضای شورای باشگاه و نمایندگان معاونت‌های موضوعی دانشگاه برگزار شد و مجوز ۲۶ انجمن علمی دانشجویی جدید صادر شد.

نگاهداری در پایان خاطرنشان کرد: از این تعداد پرونده ۱۵ درخواست مربوط به رشته‌های علوم پایه، فنی ـ مهندسی و کشاورزی، ۹ درخواست مربوط به رشته‌های علوم انسانی و ۲ درخواست مربوط به رشته‌های علوم پزشکی است.

کد خبر 4795091

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 8 =