جبهه مقاومت چشمه جوشان است/سردار سلیمانی نماد مقاومت درجهان بود

یاسوج- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: جبهه مقاومت، جبهه ای پایان نایافتنی و چشمه ای جوشان است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی در جمع نمازگزاران جمعه شهر یاسوج افزود: امروز انسانی به خدایش پیوست و در آغوش شهدای تاریخ قرار گرفت، که نماد مقاومت در جهان بود.

آیت الله ملک حسینی تصریح کرد: جهان کفر، شرک و استبداد به نامش می‌لرزید و هرگاه نام او در رسانه‌ای از رسانه‌های جهان به گوش می‌رسید، مؤمن به نامش افتخار می‌کرد و مقاومت به خود می‌بالید و جبهه شرک، کفر و استکبار لرزه بر اندامشان می‌افتاد.

نماینده ولی فقیه در استان خاطرنشان کرد: شاید آن لحظه که جسم پاک سید الشهدا در گودی قتلگاه با خونش آغشته بود، یزید و جبهه کفر گمان می‌کرد برای همیشه کار جبهه ایمان و جبهه توحید را ساخته است.

آیت الله ملک حسینی افزود: او باور نداشت که اگر این سر بریده شد، هزاران، میلیون‌ها و میلیاردها سر و سرافرازی در جهان بلند شد و شکل گرفت. اگر دست‌های ابوالفضل العباس (ع) در مسیر القمه تا به گودی قتلگاه حمل شد، احساس می‌کرد، دستی پرچمی را بلند نخواهد کرد و اما چه پرچمداران بزرگی در تاریخ برای دفاع از دین پا گرفتند.

آیت الله ملک حسینی اظهار داشت: مسیر شهادت، مسیر همیشگی برای مردان سترگ تاریخ بوده است و پس از آن فتح و پیروزی در انتظار جبهه دین و ایمان است. و این شهادت بر این سردار بزرگ و بازوی رهبر انقلاب و پرچمدار مقاومت گوارا باد.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: این شهادت بر او و همرزمانش که در کشوری شهید شدند که شهدای بزرگی به تاریخ اسلام تقدیم کرده است، گوارا باد.

وی ابراز داشت: گوارا باد بر او و هم رزمانش که در خطه ای و در کشوری شهید شدند که شهدای بزرگی به تاریخ اسلام تقدیم کرده است.

آیت الله ملک حسینی عنوان داشت: سلام خدا بر او و هم رزمانش که در خطه ای شهید شدند که اسلام از آن به سراسر دنیا ترویج یافت وان شا الله در غیاب امام عصر نیز انقلاب امام عصر و توحید از همین نقطه فریادش به جهان بلند خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: او به عهدش (عهد مردانگی، ایستاندن در کنار آرمان‌ها، عهد ایستادن در مقابل شیطان، طاعت ناپذیری از شیطان، مردانه و شیر مردانه و غیرتمندانه ایستادن و دفاع از مظلومان) به عنوان عهدی الهی وفا کرد.

آیت الله ملک حسینی عنوان کرد: این عهدی است که خدای متعال فرمود که در میان مؤمنان مردانی هستند که بر این پیمان ایستادند و برخی شهید شدند، اما این چشمه جوشان است و پایان ندارد. وقتی که ولایت انقلاب، ولایت مقاومت را ترسیم کرده، باید ایستاد و در کنار آن مرد بزرگ، بی شک مردان بزرگ دیگری بودند که جایگزین او خواهند بود و خداوند آنها را برای آینده، بیشتر و بیشتر کمک و مدد خواهد کرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: این جبهه، جبهه پایان نایافتنی و چشمه جوشانی است که خداوند متعال تا پیروزی نهایی و قیام امام عصر (عج) آن را جوشان و درختی پر ثمر و حرکتی بالنده قرار خواهد داد.

وی اظهار داشت: آنگونه که رهبر عزیزمان به روح پاکش تبریک گفت، تبریک می‌گوئیم، به امام عصر و آنانی که چنین فرزندی را تربیت کردند و درس شهادت دادند و شاگرد موفق وقتی استادش او را با موفقیت ببیند، باید به شاگرد استاد تبریک گفت. اما در رسای او نیز باید خون گریست که چنین مردان بزرگی کم اند، مگر اینکه خدا بخواهد و مدد کند، که خواهد کرد. هستند کسانی که خداوند متعال آنها را جایگزین شهدا کند.

آیت الله ملک حسینی گفت: شهید زنده است یعنی به حیات ابد و این آیه قران و آموزش قران است. کسانی که در راه خدا کشته می‌شوند، برای آینده پیوسته هدایت می‌شوند تا در برزخشان مسیر مؤمنان را برای ادامه حرکت هموار کنند.

وی افزود: دغدغه داشتند تا جبهه ایمان بر شرک، اسلام بر کفر و مقاومت بر استکبار پیروز شود. این دغدغه مندی پایان خواهد یافت با پیروزی و خدا فتح و پیروزی را بعد از شهادت این شهیدان نثار جبهه عظیم مقاومت خواهد کرد و اصلاح خواهد کرد این دغدغه‌ها را و پایان خواهد داد با پیروزی، ان شا الله.

آیت الله ملک حسینی گفت: پرچمدارانی خدای متعال به رهبر معظم انقلاب خواهد داد که بتوانند بهتر از گذشته، پرشتاب‌تر از گذشته، انتقام این خون‌ها را با تکیه بر اراده الهی بگیرند و خدای متعال انتقام خواهد گرفت.

کد خبر 4815453

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 15 =