فرنگی‌کاران واجد شرایط حضور در جام تختی مشخص شدند

اسامی کشتی‌گیران واجد شرایط برای حضور در رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام جهان پهلوان تختی روزهای ۲ تا ۴ بهمن ماه در شهر شیراز برگزار می شود.

اسامی کشتی گیران واجد شرایط حضور در این مسابقات به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: رضا خدری (البرز) پویا ناصرپور (خوزستان) پویا دادمرز (خوزستان) محمد حسینوند پناهی (خوزستان) سجاد عباس پور (مازندران) علی نوربخش (تهران) محمد حسینوند (خوزستان)

۶۰ کیلوگرم: مهرداد مردانی (خوزستان) مهدی محسن نژاد (خوزستان) مهدی قادری (قم) میلاد رضانژاد (خوزستان) امیرحسین خوانساری (خوزستان) امید آرامی (سیستان و بلوچستان) مهرگان جهانگیری (خوزستان) مصیب اکبری (تهران) ایمان محمدی (خوزستان)

۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی (فارس) سامان عبدولی (خوزستان) محمد نوربخش (تهران) رضا عباسی (تهران) آرمین محب ثابت (تهران) شاهین بداغی (خوزستان) محسن شیخی (تهران) محمد سلطانی (خوزستان) حسین عباسی (تهران) شیرزاد بهشتی طلا (تهران)

۶۷ کیلوگرم: حامد تاپ (خوزستان) محمد مراد الیاسی (خوزستان) محمدجواد رضایی (قم) سجاد ایمن طلب (مازندران) حسین اسدی (خوزستان) علی ذکایی مهر (خوزستان) وحید میرفتح الهی (تهران) کرامت عبدولی (خوزستان) رضا مردی (قم) بهرام معروف خانی (اردبیل)

۷۲ کیلوگرم: محمدرضا گرایی (فارس) امین کاویانی نژاد (خوزستان) محمدرضا رستمی (فارس) علیرضا ارقش (خوزستان) برومند اصلان (لرستان) اشکان سعادتی فر (تهران) امیر عبدی (قم) نیما اسماعیلی (تهران) ابوالفضل زینتی رفاه (قم) علی ارسلان (مازندران)

۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام (تهران) رسول گرمسیری (خوزستان) هادی علیزاده پورنیا (قم) عظیم گرمسیری (خوزستان) محمد شربی نیازی (خوزستان) عارف حبیب الهی (تهران) محمد عربی (البرز)

۸۲ کیلوگرم: جمال اسماعیلی (تهران) سید محمد چوبچیان (گیلان) مهدی ابراهیمی (قم) محمد ناقوسی (خوزستان) مهرداد بهرامی (توابع تهران) پیام بویری (خوزستان) مهدی محمدزاده (مازندران)

۸۷ کیلوگرم: حسین نوری (البرز) رامین طاهری (خوزستان) مهدی فلاح (خوزستان) بهروز هدایت (کرمانشاه) یوسف قادریان (البرز) محمد نصرتی (تهران) عباس مهدی زاده (اصفهان) ناصر علیزاده (مازندران) سامان عزیزی (کردستان)

۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی (مازندران) مهدی علیاری (تهران) مهدی بالی (مازندران) آرمان علیزاده (خوزستان) محمد یگانه (لرستان) علی اکبر حیدری (قم) داود فلاحی (لرستان)

۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازاده (خوزستان) مسعود نعمت چگانی (خوزستان) علی اکبر یوسفی (مازندران) بهنام مهدی زاده (تهران) شهاب قوره جیلی (تهران) محمدرضا عبدیان (تهران) محمدحسین رحیم زاده (تهران) مسعود میرزائیان (چهارمحال و بختیاری)

مربیان: رسول جزینی-  بهروز حضرتی پور- لقمان رضایی- داود اخباری- حبیب اله اخلاقی- استان های تهران، فارس، خوزستان هرکدام ۲ مربی و استان های مازندران، لرستان، البرز و قم هرکدام یک مربی معرفی نمایند.

کمیته فنی: محمد بنا - حسن رنگرز- حسام الدین جعفری

کد خبر 4821358

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =