بدهی تامین اجتماعی بابت بیمه تکمیلی تسویه شده است

مدیرعامل بیمه آتیه سازان حافظ با اشاره به اینکه تامین اجتماعی برای بیمه تکمیلی بازنشستگان بدهی ندارد، گفت: تعداد شعب بیمه آتیه سازان برای استفاده بازنشستگان در صورت نیاز افزایش پیدا میکند.

مهدی ریاحی فر در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد بیمه تکمیلی بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: در قرار داد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی به طور متوسط سقف تعهدات درمانی بیمه شدگان نسبت به سال گذشته افزایش داشته است و تعهدات بیماران خاص نیز ۳۳ درصد رشد داشته است.

وی با اشاره به اینکه ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار بازنشسته به همراه اعضای خانواده‌هایشان تحت پوشش بیمه تکمیل درمان هستند گفت: علاوه بر این تعداد هر فرد بازنشسته جدید که به ما معرفی شود نیز می‌تواند از خدمات درمانی مراکز طرف قرار داد بهره مند شود.

مدیرعامل بیمه آتیه سازان حافظ افزود: بیمه شدگان تأمین اجتماعی ۳ ماه از ابتدای قرار داد که آذرماه بود فرصت دارند تا برای اضافه کردن اعضای خانواده و یا انصراف از بیمه تکمیلی اقدام و به کانون‌های بازنشستگی مراجعه کنند.

وی در مورد بدهی سازمان تأمین اجتماعی برای بیمه تکمیلی بازنشستگان گفت: سال گذشته تأمین اجتماعی بابت استفاده بازنشستگان از خدمات درمانی حدود ۱۰۰ میلیون به ما بدهی داشت که این بدهی را تسویه کرد و در حال حاضر بدهی به ما ندارد.

ریاحی فر همچنین در مورد کمبود شعب بیمه آتیه سازان نیز اظهار داشت: بیمه آتیه سازان در شهرهای مختلف کشور نمایندگی‌های زیادی دارد و هر جا که احساس شود به شعب بیشتری نیاز است در صورت امکان شعبه جدیدی اضافه می‌شود.

کد خبر 4822304

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 8 =