دستگاه‌های مسئول در استان همدان به هوشمندسازی مدارس کمک کنند

همدان - استاندار همدان با تاکید بر اینکه باید تعریف دقیقی در مدارس برای هوشمندسازی صورت گیرد، گفت: دستگاه‌های مسئول در استان همدان باید به هوشمندسازی مدارس کمک کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، سید سعید شاهرخی بعدازظهر چهارشنبه در شورای آموزش و پرورش استان همدان به حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی اشاره و با بیان اینکه این اتفاق موجب اندوهگین شدن مردم کشورمان شد، افزود: این حادثه را به خانواده آن‌ها و ملت شریف ایران تسلیت می‌گویم.

استاندار همدان با بیان اینکه اتحاد و همدلی به وجود آمده در کشور از برکات خون شهید سپهبد سلیمانی بود و کشته شدن جمعی از مردم کرمان در جریان تشییع پیکر این شهید موجب درد و رنج مضاعف، افزود: آمریکا ریشه در تمام شرارت‌های منطقه دارد و مردم ما به خوبی این را می‌بینند و کشورهای اروپایی نیز به آن آگاهی دارند.

وی در ادامه با بیان اینکه در ارزیابی سالانه وزارت آموزش و پرورش، استان همدان رتبه نخست شورای آموزش و پرورش کشور را کسب کرده است و روز شنبه ۲۸ دی ماه در وزارتخانه از آن تقدیر می‌شود، افزود: در حوزه هوشمندسازی، فناوری و ارتباطات مجازی نقش اصلی را ایفا می‌کنند و باید با برنامه‌ریزی به سمت توسعه هوشمندسازی حرکت کنیم.

استاندار همدان با تاکید بر اینکه باید تعریف دقیقی در مدارس برای هوشمندسازی صورت گیرد، گفت: اعتباراتی از منابع ملی برای هوشمندسازی مدارس استان همدان در نظر گرفته شده است که باید بر اساس برنامه‌ها این اعتبارات برای مدارس جذب شود.

شاهرخی یادآور شد: همه دستگاه‌های مسئول و مرتبط باید به موضوع هوشمندسازی مدارس کمک کنند.

استاندار همدان اضافه کرد: موضوع مدارس مروج سلامت بسیار مهم است و دانشگاه علوم پزشکی همکاری بسیار خوبی برای اجرای آن دارد.

وی با بیان اینکه مدارس باید در همه ابعاد هوشمند باشند، گفت: استان همدان رتبه نخست شورای آموزش و پرورش کشور را کسب کرده است

کد خبر 4826884

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 8 =