تصویب ۱۶ طرح پژوهشی و تحقیقاتی مشترک دانشگاهی و دستگاه‌های اجرایی

خرم‌آباد- رئیس دانشگاه لرستان از ۱۶ طرح پژوهشی و تحقیقاتی مشترک دانشگاهی و دستگاه‌های اجرایی این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، خسرو عزیزی در جلسه با شورای کانون صنفی اعضای هیئت علمی دانشگاه لرستان، گفت: باید همکاری‌های پژوهشی و تحقیقاتی دانشگاه با دستگاه‌های اجرایی استان در راستای کمک به رفع مشکلات و چالش‌ها را گسترش داد.

وی، گفت: خوشبختانه انجام پروژه‌های تحقیقاتی و پژوهشی کاربردی از جمله مباحث مهمی است که در سیاست‌های تشویقی و ارتقایی علمی و آموزشی، لحاظ شده است و البته از پیشنهادات در راستای هرچه کیفی‌تر شدن تصمیمات، استقبال می‌کنیم.

رئیس دانشگاه لرستان، افزود: دانشگاه لرستان دارای ظرفیت‌ها و توانمندی‌های مختلف پژوهشی و تحقیقاتی بالایی است و خوشبختانه، قراردادهای خوبی با سایر دستگاه‌های اجرایی استان منعقد شده که در راستای بسط هرچه بیشتر نقش دانشگاهیان در رفع مشکلات استانی است.

عزیزی، تصریح کرد: بایستی طرح‌های پژوهشی و تحقیقاتی کاربردی و برونگرا در همکاری مشترک دانشگاه با بخش‌های اجرایی و خصوصی استان، تقویت شده و افزایش یابند.

وی، افزود: هدف، آن است که دانشگاه، نقش یک مشاور علمی کارآمد و اثرگذار را برای دستگاه‌های اجرایی در راستای کمک به رفع مشکلات، ایفا کند.

رئیس دانشگاه لرستان، عنوان کرد: امسال و در راستای تقویت طرح‌های پژوهشی و تحقیقاتی کاربردی، تعداد ۱۶ طرح پژوهشی و تحقیقاتی مشترک دانشگاهی و دستگاه‌های اجرایی استان، تصویب شده است.

کد خبر 4831447

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 8 =