حذف قبوض گاز تعدیل نیرو درپی نداشت/ افتتاح٣٨٧میلیارد تومان پروژه

شیراز- مدیرعامل شرکت گاز استان فارس گفت: در الکترونیکی کردن قبوض گاز هیچ نیرویی بیکار نشده است.

به گزارش خبرنگار مهر، غلام عباس حسینی یکشنبه در نشست خبری در پاسخ به خبرنگار مهر بیان کرد: پس از الکترونیکی کردن قبوض کاغذی هیچ نیرویی از اداره گاز تعدیل نشده و از این افراد در سایر حوزه‌های خدماتی استفاده می‌شود.

وی در خصوص گاز گرفتگی نیز متذکر شد: تاکنون در خصوص گازگرفتگی، شرکت گاز در هیچیک از موارد مقصر نشده البته تأیید تأسیسات داخلی به نظام مهندسی سپرده شده اما با این حال خطوط داخلی منازل در شیراز در برخی از منازل بیش از ۵٠ سال عمر دارد.

او افزود: نیاز است که در چنین منازلی خطوط داخلی منازل بازسازی شود تا کیفیت خدمات رسانی و ایمنی افزایش یابد.

پوشش گاز رسانی ٢٢ هزار خانواده در دهه فجر

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس با اشاره به اینکه ٣٨٧ میلیارد تومان طرح در دهه فجر افتتاح می‌شود و در سایر طرح‌های دهه فجر گفت: تکمیل گاز رسانی به ٢ شهر، ١١٨روستا، نصب ایستگاه تقلیل فشار گاز، ٢٩١ طرح صنعتی و تحت پوشش قرار دادن ٢٢ هزار و ۶٠٠ نفر پروژه‌های است که در دهه فجر امسال به بهره برداری می‌رسد.

وی در خصوص عملکرد سال ٩٨ نیز بیان کرد: گاز رسانی به ۵ شهر، ٣٠٠ روستا، ۵٠٠ طرح صنعتی، جذب سرمایه گذاری ۵٧٠ میلیارد تومانی و تحت پوشش قرار دادن ٧٠ هزار خانوار مجموع عملکردی است که در طول سال ٩٨ به ثبت رسیده است.

حسینی اضافه کرد: ١٠٠ شهر در مجموع ١١٠ شهر استان گازرسانی شده است که از این میزان ١٠ شهر از شهرستان‌های داراب، لارستلن، لامرد و فراشبند هنوز گازرسانی نشده است.

او در خصوص روستاها نیز عنوان کرد: بیش از ٢ هزار و ۴۵۴ روستا مشمول گاز رسانی بوده‌اند که به ٢ هزار و٢٠ روستا گاز رسانی شده و به بیش از ٨ هزار و ١۴ صنعت نیز گاز رسانی شده است.

کد خبر 4842315

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha