ابهام در برگزاری مرحله پایانی لیگ برتر تکواندو

برنامه هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر تکواندو در حالی اعلام شده که امکان تغییر آن به دلیل شرایط سخت تیم‌های مدعی وجود دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس اعلام سازمان لیگ دیدارهای معوقه رقابتهای لیگ برتر بانوان پنجم اسفندماه و مسابقات هفته پایانی و مراسم اختتامیه نیز ۱۸ اسفندماه برگزار می‌شود. در بخش لیگ برتر مردان نیز مسابقات معوقه ۱۲ اسفندماه و هفته پایانی به همراه مراسم اختتامیه نیز ۱۹ اسفندماه برگزار خواهد شد.

نکته مهم اینکه هنوز تیم‌های مدعی با این برنامه موافقت نکرده‌اند. «کن» تیم دوم جدول که مدعی جدی قهرمانی است ۱۲ اسفندماه باید با دو تیم مس کرمان و پاس قوامین مبارزه کند و شهرداری ورامین مدافع عنوان قهرمانی باید با مس کرمان پیکار کند.

در هفته پایانی هم شهرداری ورامین باید به دیدار «کن» با دانشگاه آزاد و شهرداری ورامین برود، این در حالی است که شهرداری بعد از مبارزه با «کن»، فرمانیه را پیش رو خواهد داشت.

همین برنامه فشرده از یک سو و مشکل کم کردن وزن در فاصله‌ای کمتر از ۵ روز برای نفرات ملی پوش تیم‌ها، باعث شده تا برگزاری این مسابقات در هاله‌ای از ابهام قرار گیرد. اگر سازمان لیگ مسابقات معوقه را به فاصله یک روز و با یک بار وزن‌کشی برگزار می‌کرد، تیم‌ها با شرایط بهتری در مسابقات حاضر می‌شدند.

از سوی دیگر تعیین زمان برگزاری مسابقات معوقه و هفته‌های لیگ طبق آئین نامه برعهده سازمان لیگ قرار داده شده است. باید دید آیا سازمان لیگ بعد از ماجرای درخواست تعویق لیگ بانوان توسط رئیس سازمان تیم‌های ملی، می‌تواند یکبار دیگر حرف خود را به کرسی بنشاند تا برنامه‌های خود را اجرایی کند؟

کد خبر 4859687

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 3 =