عملکرد دولت در اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در حال ارزیابی است

اکنون در حال ارزیابی عملکرد دولت در اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی هستیم و به همین منظور آقایان زنگنه، دژپسند و مدرس خیابانی گزارش اقدامات خود را ارائه کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام طی یادداشتی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با اشاره به جایگاه هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام، از ارزیابی عملکرد دولت در اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در مجمع خبر داد.

وی نوشت: نظارت راهبردی مجمع برای بهبود جهت گیری‌ها، انطباق بیشتر مصوبات، قوانین و هماهنگی بیشتر اجزای مختلف دولت و مجلس با سیاست‌های کلی و در نهایت ثبات وضعیت اداره کشور و بهبود زندگی مردم صورت می‌گیرد.

متن یادداشت اینستاگرامی محسن رضایی به شرح ذیل است:

از تأسیس هیأت عالی نظارت در مجمع تشخیص مصلحت نظام سه سال می‌گذرد. این هیأت بر سیاستگذاری ها، برنامه ریزی ها و اقدامات دولت، مجلس و قوه قضائیه از نظرگاه سیاست‌های کلی نظام اعمال نظارت می‌نماید.

اکنون در حال ارزیابی عملکرد دولت در اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی هستیم و به همین منظور آقایان: بیژن زنگنه، فرهاد دژپسند، مدرس خیابانی، وزرای محترم نفت و اقتصاد، سرپرست محترم وزارت صمت گزارش اقدامات خود را در حوزه‌های مختلف اقتصادی دولت ارائه کرده‌اند.

نظارت راهبردی مجمع برای بهبود جهت گیری‌ها، انطباق بیشتر مصوبات، قوانین و هماهنگی بیشتر اجزای مختلف دولت و مجلس با سیاست‌های کلی و در نهایت ثبات وضعیت اداره کشور و بهبود زندگی مردم صورت می‌گیرد.

کد خبر 4975782

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 10 =