ضخامت وایت برد شیشه ای باید چند میل باشد

تهران- اولین وایت برد شیشه‌ای که تولید شد دارای ضخامت دو میل بود و از شیشه ساده استفاده شده بود.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر اولین وایت برد شیشه‌ای که تولید شد دارای ضخامت دو میل بود و از شیشه ساده استفاده شده بود. این نوع وایت برد شیشه‌ای که از این ضخامت استفاده شده بود به راحتی قابل شکستن بود و این شکستن بسیار خطر ناک بود چون این نوع شیشه چون سکوریت نبودن برای مصرف کننده جراحت ایجاد می‌کرد. اما تنها مزیت این نوع وایت برد شیشه‌ای که با ضخامت دو میل تولید می‌شد در این بود که به راحتی تبدیل به وایت برد شیشه‌ای مغناطیسی شود و از مگنت معمولی در ان استفاده کرد.

نوع دوم وضخامت وایت برد شیشه‌ای نوع ۵ میل سکوریت هست. که این نوع ضخامت بهترین نوع ضخامت در انواع وایت برد شیشه‌ای است. چون هم قابلیت سکوریت دارد و هم می‌تواند قابلیت مگنت به وایت برد شیشه‌ای بدهد. این ضخامت تخته وایت برد شیشه‌ای در ابعاد بزرگ به راحتی قابل استفاده می‌باشد و می‌توان تا سایز تا ۲۵۰ سانت را در ان تولید کرد. که این ابعاد بیشتر برای اموزش استفاده می‌شود. و قابلیت مگنت بودن بهترین مزیت ضخامت ۵ میل است. و مهم‌ترین مزیت این نوع از وایت برد شیشه‌ای سکوریت بودن در ان است که اگر زمانی شکست قابل پودر شدن در ان مانع از ایجاد خسارت به مصرف کننده شود.

bah1.jpg

نوع بعدی ضخامت وایت برد شیشه‌ای ۶ میل سکوریت است این ضخامت فقط برای وایت برد شیشه‌ای ساده استفاده می‌شود والبته می‌توان قابلیت سوپر مگنت به ان را داد. یعنی مصرف کننده حتماً برای استفاده از مگنت در این نوع شیشه‌ها باید از سوپر مگنت استفاده کند. و بزرگترین ابعاد این نوع وایت برد شیشه‌ای ۲۰۰ سانتی متر می‌باشد.

در جمع‌بندی کلی تخته وایت برد بر اساس ضخامت به سه دسته بندی تقسیم می‌شود و این تقسیم بندی بر اساس نیاز مصرف کننده است اما بهترین مدل از این ضخامت‌ها نوع دوم است که می‌تواند نیاز مصرف کننده را بر طرف کند.

دلایل استفاده از وایت برد چیست؟

ماژیک‌های وایت برد الرژی زا نیستن و مشکلات تخته‌هایی گچی را به وجود نمی اورند. یکی از مهم‌ترین مشکلات تخته گچی مشکلات تنفسی و الرژی زا بودن تخته‌های گچی بود که این مشکلات به خاطر استفاده از ماژیک به راحتی حل شد.

به راحتی می‌توان از صفحه وایت برد به عنوان پرده ویدئو پروژکتور استفاده کرد و از طریق ماژیک به راحتی در بحث آموزش نکته برداری کرد.

کم کردن هزینه‌ها یکی از مهم‌ترین دلایل استفاده کردن از وایت برد است. که هزینه ماژیک‌ها خیلی نسبت به گچ‌ها زیاد نیست.

ماژیک وایت برد در مقایسه با گچ به راحتی در دست قرار می‌گیرد و این مشکل را به راحتی برا معلولین عزیز برطرف می‌کند. و نیاز به انرژی کمتری نسبت به گچ برای نوشتن دارد.تنوع رنگ‌های ماژیک برای وایت برد نسبت به گچ‌ها برای تخته سیاه خیلی بیشتر است. و به راحتی می‌توان از رنگ‌های مختلف برای نوشتن بر روی وایت برد استفاده کرد.

تخته‌های وایت برد را به راحتی می‌توان از جایی به جای دیگر انتقال داد. و مشکل ثابت بود تخته‌های گچی را برطرف کرد.

یکی دیگر از مزیت‌های وایت برد این است که ابعاد مختلفی دارد و می‌توان به راحتی در ابعاد مختلف ان را تولید کرد.

مغناطیسی بودن صفحه‌های وایت برد یکی دیگر از مزیت‌ها می‌باشد که از طریق مگنت می‌توان مطالب کاغذی رو بر روی صفحه چسباند.و بحث آموزش را راحت تر کرد.

یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که تخته‌های قدیمی (گچی) داشت این بود صفحه‌های تخته گچی خیلی بد پاک می‌شد در مقابل صفحه‌های تخته وایت برد به راحتی پاک می‌شود.

یکی دیگه از مهمترین مزیت‌های استفاده از وایت برد قابلیت دو رو بودن این نوع تخته هاست. یعنی ابعاد هر تخته قابلیت دو رو بودن پیدا می‌کند در حالی که فضای کمتری را اشغال می‌کند.

* این مطلب، یک خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 5033907

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha