هوای اصفهان برای گروه‌های حساس ناسالم شد

اصفهان – مدیر امور آزمایشگاه‌های محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۴۲ برای گروه‌های حساس ناسالم اعلام شده است.

بابک صادقیان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت کیفیت هوای شهر اصفهان اظهار داشت: کیفیت هوا در شهر اصفهان تا ساعت ۹ صبح امروز با قرار گرفتن بر روی شاخص کیفی ۱۴۲ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس ثبت شده است.

وی افزود: همچنین روز گذشته میانگین شاخص کیفی هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۶۳ در وضعیت ناسالم قرار داشته است.

مدیر امور آزمایشگاه‌های محیط زیست استان اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر شاخص کیفی هوا در ایستگاه‌های احمدآباد ۱۲۷، پروین ۱۰۷ و خرازی ۱۲۴ و در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس ثبت شده است، ابراز داشت: همچنین کیفیت هوا در خیابان استانداری با شاخص ۱۵۳، خیابان دانشگاه با شاخص ۱۵۸، خیابان رودکی با شاخص ۱۸۳ و در سگزی با شاخص ۱۸۳ در وضعیت ناسالم برای عموم قرار دارد.

وی در خصوص شاخص کیفی هوا در دیگر شهرهای استان اصفهان گفت: هوا در شاهین شهر با قرار گرفتن بر روی شاخص کیفی ۶۴ در وضعیت سالم ثبت شده است.

صادقیان گفت: شاخص کیفی هوا در مبارکه و نجف آباد به ترتیب با قرار گرفتن بر روی اعداد ۱۳۰ و ۱۲۶ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفته است.

کد خبر 5093353

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 3 =