محتوای برنامه های قرآنی اذان گاهی مورد بررسی قرار گرفت

جلسه هم اندیشی با موضوع "نقد و بررسی ساختار و محتوای برنامه‌های قرآنی اذان گاهی در رسانه ملی" با حضور کارشناسان قرآن و رسانه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه هم اندیشی با موضوع "نقد و بررسی ساختار و محتوای برنامه‌های قرآنی اذان گاهی در رسانه ملی" با حضور تعدادی از مدیران و کارشناسان رسانه ملی و شورای عالی قرآن، چهارشنبه ٢۴ دی ماه ۱۳۹۹ برگزار شد.

در این جلسه، پیشنهاداتی جهت ارتقا کمی و کیفی وضعیت تولید و پخش برنامه‌های قرآنی اذان گاهی در شبکه‌های صداوسیما ارائه شد و مقرر گردید مسائلی که ذیل این موضوع مطرح است در کارگروه‌هایی مورد بررسی قرار گیرد و نتایج آن در شورای عالی قرآن مطرح و به جمع بندی و تصمیم برسد.

در این جلسه هم اندیشی، مجتبی ایزدی؛ مدیر شبکه رادیویی قرآن، محمدحسین محمدزاده؛ مدیر اسبق رادیو قرآن و شبکه قرآن سیما، سیدعباس انجام؛ مدیر شبکه رادیویی عربی آفریقایی، هادی صلح جو؛ مدیر گروه تلاوت و نغمات قرآنی شبکه قرآن و معارف سیما، سیدعلی سرابی؛ قائم مقام شورای عالی قرآن، کریم دولتی؛ معاون پژوهش و برنامه‌ریزی شورای عالی قرآن، محمدتقی میرزاجانی؛ معاون اجرایی، علی قاسم آبادی؛ معاون نظارت، علی صالحی متین؛ مدیر آموزش و ارزیابی، مهدی تیموری؛ مدیر تولید و امیرمحمود کاشفی؛ کارشناس شورای عالی قرآن حضور داشتند.

کد خبر 5122014

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 2 =