اعلام سطوح محدودیت و شرایط فعالیت پژوهشی در دانشگاه تربیت مدرس

معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه تربیت مدرس ضمن اعلام نحوه فعالیت پژوهشی در دانشگاه تربیت مدرس، تاکید کرد که دانشجویان باید گواهی سلامت به مسئول خوابگاه ارائه دهند.

به گزارش خبرگزاری مهر، معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه تربیت مدرس در اطلاعیه ای نحوه فعالیت های پژوهشی تا اطلاع ثانوی را اعلام کرد.

بر اساس این اطلاعیه نحوه فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه تا اطلاع ثانوی به شرح زیر است:

۱- صرفا دانشجویان و پژوهشگرانی که مشمول شرایط سطح ۳ هستند، امکان حضور در دانشگاه و ورود به خوابگاه را خواهند داشت. ضرورت دارد سایر دانشجویان بعد از اعلام بازگشت به وضعیت سطح ۲ به دانشگاه و خوابگاه مراجعه کنند. اسکان متقاضیان در خوابگاه تابع قوانین و مقررات معاونت دانشجویی است.

۲- صدور مجوز فعالیت پژوهشی صرفا برای دانشجویان و پژوهشگرانی که تا تاریخ صدور این اطلاعیه مجوز حضور در آزمایشگاه را دریافت کرده و مشمول سطح ۳ هستند، مقدور است. زمان صدور مجوزهای جدید برای فعالیت در آزمایشگاه‌ها متعاقبا" در صورت ادامه روند کاهشی شیوع بیماری و اعلام وضعیت سطح ۲ اعلام می‌گردد.

۳- ارائه گواهی سلامت از پزشک محل سکونت به مسئول خوابگاه بر اساس ابلاغ مرکز بهداشت الزامی است.

۴- صدور مجوز فعالیت، مشروط به نظارت مستمر و هدایت استاد راهنما و با مسئولیت کمیته ایمنی دانشکده امکانپذیر است.

۵- به منظور حفظ سلامت دانشجویان لازم است کمیته‌ ایمنی دانشکده‌ها نظارت کاملا سخت‌گیرانه بر فعالیت افراد در آزمایشگاه‌ها اعمال کنند. طی بازدیدهای سرزده در صورت مشاهده هرگونه عدم رعایت پروتکل ها، مجوزها بلافاصله لغو خواهد شد.

۶- صدور مجوز بر اساس درخواست دانشجو و استاد راهنما مطابق روال گذشته، پس از تایید کمیته ایمنی دانشکده و اعلام اسامی افراد واجد شرایط توسط ریاست دانشکده به مدیریت حراست دانشگاه انجام خواهد پذیرفت.

۷- ارسال رونوشت مکاتبه مربوط به اعلام اسامی افراد دارای مجوز فعالیت آزمایشگاه ها توسط ریاست دانشکده به معاونت پژوهشی دانشگاه الزامی است.

۸- با توجه به شرایط، برای دانشجویانی که با اعمال محدودیت‌ها از فعالیت‌های پژوهشی میدانی و آزمایشگاهی محروم می‌شوند دانشگاه به صورت متناسب افزایش مهلت تحصیل بدون احتساب در سنوات آموزشی و خوابگاهی و سایر موارد مرتبط، لحاظ می‌کند.

۹- فعالیت‌های پژوهشی، آزمایشگاهی و حضور دانشجویان و پژوهشگران در دانشگاه مشمول پروتکل‌های ابلاغ شده به دانشگاه توسط مراجع ذی ربط می‌باشد و هرگونه تغییر در موارد ذکر شده از طریق اطلاعیه‌های آتی ابلاغ خواهد گردید.

جدول سطح بندی به شرح زیر است؛

اعلام سطوح محدودیت و شرایط فعالیت پژوهشی در دانشگاه تربیت مدرس

کد خبر 5213209

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 0 =