غلط‌ترین کار اداره استقلال و پرسپولیس توسط دولت اداره شوند

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش با اشاره به وضعیت نامطلوب دوچرخه سواری گفت: امیدوارم رئیس جدید بتواند این شرایط را تغییر دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، مجمع انتخاباتی رییس فدراسیون دوچرخه سواری صبح امروز چهارشنبه با حضور مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و کیکاوس سعیدی دبیر کمیته ملی المپیک در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد و طی آن محمود رشیدی با کسب ۲۷ رای رئیس چهار سال آینده این فدراسیون شد.

مهدی علی نژاد در این مجمع گفت: فدراسیون دوچرخه سواری در گذشته نه چندان دور مدال آور طلایی بازی های آسیایی بوده است اما به دلایل مختلف که نامزدهای انتخابات هم اشاره کردند، این رشته وضعیت مطلوبی را ندارد.

وی ادامه داد: امیدوارم با اعتماد مجمع به رشیدی و با تلاش وی و خانواده دوچرخه سواری شاهد اتفاقات خوب باشیم.

علی نژاد تاکید کرد: نماینده کشورمان در المپیک باید تا چند روز آینده مشخص شود و کمتر از یک سال و چند ماه دیگر بازی های آسیایی را داریم و باید برای موفقیت این رشته کار کرد. باید از همین امروز با جدیت کار خود را آغاز و برنامه‌های خود را برای بازی های آسیایی ارایه دهند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش گفت: این رقابت، رقابت درون خانواده بوده و امروز همه باید فارغ از همه چیز در جهت توسعه دوچرخه سواری گام برداریم و بحث های قبل از انتخابات عوض شود و فرصت نداریم وارد حواشی و بحث ‌های جانبی شویم.

هر انتخاباتی دارای رقابت است و بحث و حاشیه هم در انتخابات وجود دارد. انتخابات آزاد و خوبی بود و نهایتا اعضای مجمع رشیدی را انتخاب کرد برای وی آرزوی توفیق داریم و ما هم مانند گذشته حامی دوچرخه خواهیم بود.

علی نژاد در مورد پاداش مربیان در المپیک هم گفت: پاداش مربیان المپیکی مشخص است. بهترین مدالی که ورزشکار بگیرد ۵۰ درصد آن نیز به عنوان پاداش سرمربی  است.‌برای مدال های بعدی هم ۱۰ درصد پاداش خواهد بود. در مورد ورزشکارانی که چند مدال بگیرند مدال اول پاداش کامل و دوم ۳۰ درصد را می گیرد.

وی در مورد سهمیه گنج زاده و پورشیب در کاراته گفت: سهمیه المپیک قواعد خاصی دارد و یک نفر سهمیه می گیرد کسانی پاداش می گیرند که سهمیه بگیرند. کاراته خیلی زمان برد و هردو شانس دارند حقوق آنها یک سال و سه ماه داده شده در مورد سه ماه هم تصمیم می گیریم.

علی نژاد در مورد ساختمان دوچرخه سواری گفت: دوچرخه سواری دو ملک داشت که فروخته شد. پیش بینی شده بود با پول ان یک مجموعه بسازند ولی با تورم ها در محاسبات دچار اشکال شدند و ساختمان نیمه تمام ماند. یک میلیارد و نیم‌خارج از بودجه کمک کردیم. فرآیند اداری هم طی می شود تا استارت دوباره زده شود. اگر لازم باشد دوباره کمک می کنیم.

وی در مورد خصوصی سازی سرخابی ها گفت: دو ماه است مراحل کار را انجام دادیم در اختیار سازمان خصوصی است. زمان را از سازمان خصوصی سازی بپرسید. 

وی در پاسخ به این سوال که دوره دولت در حال اتمام است و نگران نیستید خصوصی سازی به نام دولت بعد تمام شود، گفت: دنبال این نیستیم که چیزی به نام کسی باشد. برای نجات و بهینه سازی دو باشگاه حتما بابد خصوصی سازی انجام شود. غلط ترین کار این است که دوباشگاه رقیب توسط دولت اداره شوند. 

علی نژاد در خصوص میزبانی هندبال و حمایت از این فدراسیون گفت: در جلسه با نوبخت از طرف فدراسیون هندبال مطرح شد. ان‌شالله دکتر نوبخت بتوانند کمک هایی داشته باشند میزبانی ها برای ما اولویت است و به خصوص رویدادهای مهم مسابقات هندبال قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک و از هندبال حمایت می کنیم تا مشکلی پیش نیاید.

کد خبر 5221032

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 11 =