نخبگان از خواب نا امیدی بیدار شوند

قزوین_ دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان قزوین گفت: امروز اگر رهبر تاکید می‌کند انتخابات لیله‌القدر کشور است یعنی نخبگان و مردمی که در بستر نا امیدی به خواب رفته اند بیدار شوند.

به گزارش خبرنگار مهر حجت الاسلام سید مهدی خضری در همایش ستاد تواصی پیرامون تقویت زنجیره تواصی که پیش از ظهر پنج‌شنبه در سالن جلسات سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد اظهار کرد: طبق بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی ما امروز با لیله‌القدر انقلاب برای تعیین سرنوشت کشور مواجه هستیم که در این میان دشمن تلاش می‌کند تا نتایج ده‌ساله را در این یک ماه بر داشت لیله القدر انتخابات و ما باید تلاش کنیم در این یک ماه کوتاهی‌های انجام شده را جبران کنیم.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان قزوین اذعان کرد: هم اکنون ما در محاصره تبلیغاتی دشمن هستیم اما در همین شرایط توانستیم در کنار دیوارهای اسرائیل و چه بسا از دیوار اسرائیل هم بالا رفته‌ایم اما هنوز هم مردم خوشحال نیستند.

وی افزود: دلیل اینکه ما با وجود ظرفیت‌ها و پیشرفت‌های چشمگیر هنوز احساس ناامیدی و یاس می‌کنیم این است که ما در محاصره تبلیغاتی دشمن قرار گرفته‌ایم.

این مسئول ابراز کرد: تصمیم‌گیری شورا نگهبان براساس قانون است که ذیل ان افراد مفسد و مسئله و پرونده دار را رد کردند که در ادامه دیدیم که حتی جریان‌های انقلابی نیز نقدهایی را وارد کردند و این نشان می‌دهد ما در محاصره تبلیغاتی قرار گرفتیم و باید محاصره دشمن را بشکنیم.

وی با اشاره به سخن رهبر انقلاب درخصوص اینکه خرمشهرها در پیش است ادامه داد: منطور رهبر انقلاب مبارزه نطامی نیست بلکه منظور از آزادسازی خرمشهر استفاده از فرمول پیروزی خرمشهر است.

حجت الاسلام خضری بیان کرد: زمانی که رهبر انقلاب از سردار سلیمانی خواستند محاصر نبل و الزهرا را با کمترین شهید بشکنند مدافعان حرم از تمام توان استفاده کردند وبدون تعلق و از جلوی درب منزل با خانواده خداحافظی کردند تا برای شکستن محاصره حاضر شوند.

وی افزود: امروز ما باید با فرمول فتح خرمشهر و عملیات بیت المقدس که امروزه الگو عملیاتی بسیاری از کشورها شده با تمام توان برای شکستن محاصره تبلیغاتی حاضر شویم.

وی گفت: امروز اگر رهبر تاکید می‌کند انتخابات لیله‌القدر کشور است یعنی نخبگان و مردم ما که در بستر ناامیدی قرار گرفتند لازم است از خواب بیدار شوند و انتخابات را بیدار بمانند.

این مسئول ابراز کرد: امروز ما باید صحبت کردن و همگام بودن با مردم سطح تدبیر و آگاهی مردم را بالا ببریم از مردم بخواهیم با رأی خود در مقطع دوجانبه نه بلکه در سطح بین المللی صحبت کنیم درحال حاضر ما بداید بدانیم که می‌توانیم با انتخاب خوب از برنامه‌هاو برنامه‌ها سخن بگوییم.

وی بااشاره به اینکه شب انتخابات شب عبادت و تلاش است عنوان کرد: طبق تعبیرات رهبر انقلاب امروز راه صد ساله را می‌توان در شب رفت و شرایطی که امروز برای رفتن به ره صدساله پیش آمده در سال‌های گذشته نبوده است به شرطی که ما مراقب خود و تقوای خود باشیم.

وی گفت: امروزه رسانه و شبکه‌های مجازی به مناطق دور افتاده نیز ورود پیدا کرده‌است و اطلاعات به راحتی دست مردم قرار بگیرد و لازم است ما برای گقتن مطالب به حق از این ظرفیت استفاده کنیم.

حجت الاسلام خضری عنوان کرد: ما توانستیم در حوزه کمک‌های مومنانه خوش بدرخشیم و با مردم ارتباط بگیریم و برای معیشت آنها بکوشیم حال وقت آن رسیده‌است که از همین ظرفیت برای بیان حق و صحبت با مردم و شنیدن دغدغه‌های مردم استفاده کنیم.

وی در پایان یادآور شد: درحال حاضر در دشمن برای تک تک رای‌ها برنامه‌ریزی کرده‌است و ما باید در این بین تلاش کنیم و بیدار شویم و دیگران را نیز بیدار کنیم اگر خداوند تلاش مارا ببیند یقیناً به ما کمک می‌کند.

کد خبر 5221867

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 7 =