تیم  بازرسی استان تهران به طور جدی سلامت انتخابات را رصد می کنند

تهران- رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان تهران گفت: تیم بازرسی استان تهران به طور جدی سلامت انتخابات را رصد می کنند

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا چراغعلی عصر شنبه در جلسه کارگاه آموزشی حقوق اطلاع رسانی و تبلیغات انتخابات در ایران اظهار داشت: امروز روابط عمومی‌ها باید با به کار گیری شیوه‌های نوین‌اطلاع رسانی باید درصدد افزایش مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بپردازند.

چراغعلی گفت: اگر امروز یاسی اجتماعی در عرصه جامعه شاهدیم کار را دشوار کرده اما روابط عمومی‌ها با اطلاع رسانی معقول می‌توانند با جریان سازی خبری که البته جنبه تبلیغی برای مدیران نداشته باشند اقدامات دستگاه‌ها را موشکافانه اطلاع رسانی کنند.

وی ادامه داد: چهار انتخابات مهم ریاست جمهوری، شوراهای شهر و روستا، میاندوره ای خبرگان و میاندوره ای مجلس را در تهران داریم و در شرایطی که رسانه‌های بیگانه به دنبال سنگ اندازی در روند انتخابات هستند؛ نقش رسانه‌ها و روابط عمومی در امیدآفرینی در جامعه اهمیت مضاعفی دارد.

رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان تهران بیان داشت: استفاده از افراد کاربلد و توانمند در روابط عمومی‌ها و انعکاس به موقع اقدامات دولت زمینه ساز ایجاد روحیه نشاط و امید در شهروندان استان می‌شود.

وی افزود: نتیجه انتخابات برای ما مهم نیست بلکه آنچه مهم است امانتداری و صیانت از آرا مردم است و فارغ از آنچه که چه فرد با کدام‌گرایش سیاسی پیروز انتخابات است باید به تکلیف خود عمل کنیم.

چراغعلی گفت: روابط عمومی‌ها به مثابه چتر حمایتی برای اصحاب رسانه هستند که با ابتکار عمل می‌توانند مطالبات شهروندان را پوشش دهند

کد خبر 5223218

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha