دانشگاه علامه نامزدهای انتخابات را به نشست‌های تخصصی دعوت کرد

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی طی نامه رسمی و جداگانه، نامزدهای انتخابات را به نشست تخصصی با نخبگان و اساتید این دانشگاه دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس اعلام دانشگاه علامه طباطبایی و با توجه به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در سرنوشت کشور، این دانشگاه قصد دارد با هدف آگاهی بخشی به جامعه و افزایش مشارکت در انتخابات پیش رو، به برگزاری نشست های تخصصی با نامزدها، جهت ارزیابی برنامه های ایشان و به صورت مصاحبه های تصویری در استودیو اقدام نماید تا فرصت به اشتراک گذاری ایده ها و برنامه های آنها با مردم و نخبگان بیشتر فراهم شود.

در این راستا حسین سلیمی رئیس این دانشگاه در دعوت نامه های رسمی جداگانه از تمامی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم دعوت کرده با حضور در استودیو برنامه «سنجه» و گفتگو با استادان دانشگاه، برنامه های مدنظر خود را تشریح نمایند.

در بخشی از این دعوت نامه خطاب به نامزدها آمده است: «چنانکه مستحضرید عرصه انتخابات ریاست جمهوری فصل مهمی در حیات سیاسی جامعه است که با فراهم کردن امکان گزینش شهروندان میان ایده ها، افکار و برنامه های متنوع نامزدها، سرمایه اجتماعی لازم را برای اداره کشور فراهم می سازد. دانشگاه علامه طباطبایی به عنوان بزرگ ترین دانشگاه علوم انسانی و اجتماعی کشور، در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود در نظر دارد در قالب رسانه تحلیلی دانشگاه (عطنا) فرصتی برای گفتگوی تخصصی نامزدهای با استادان دانشگاه در موضوعات مهم و مورد سوال جامعه فراهم کند.»

ریاست دانشگاه علامه طباطبایی اظهار امیدواری کرده برگزاری این جلسات جدی و صریح، فرصتی برای انتخاب آگاهانه و صحیح شهروندان باشد.

حضور نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در نشست های تخصصی با اساتید دانشگاه و نخبگان، امکان سنجش برنامه های آنها را بهتر فراهم می آورد و عیار نامزدها را بیشتر نمایان می سازد. از این رو جای برگزاری چنین نشست هایی فارغ از حضور نامزدها در فضاهای عمومی خالی بود که دانشگاه علامه طباطبایی در این زمینه پیش قدم شده تا امکان انتخاب فرد اصلح بیشتر شود.

کد خبر 5225569

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • 7 + 8 =

  نظرات

  • حسن IR ۱۶:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۱
   0 0
   کار بسیار خوب و پسندیده ای است. حال باید دید که آیا کاندیداها جرأت رویارویی با استادان را دارند؟