ترکیب کمیسیون های شورای شهر شیراز مشخص شد / ٢ کمیسیون جدید در راه

شیراز - اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز در اولین جلسه علنی ترکیب کمیسیون های جدید این شورا را مشخص کرده و دو کمیسیون جدید نیز ایجاد کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، اولین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز در دوره ششم با شناخت اعضای کمیسیون‌های جدید برگزار شد و شورائیان با رأی حداکثری ضمن جدا سازی کمیسیون عمران و حمل و نقل نسبت به ایجاد دو کمیسیون جدید نیز در این دوره اقدام کردند.
در این جلسه اعضای کمیسیون‌های مختلف شورا نیز مشخص شده و به این ترتیب اعلام شد که در کمیسیون عمران آقایان مسعود زارعی، علی اکبر سلطانی، رضا محمدیان، علیرضا اسکندری و سید احسان اصنافی حضور خواهند داشت.

کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شامل آقایان نصیری قرقانی، تذروی، اسکندری، فرخ زاده و اصنافی خواهد بود.

کمیسیون شهرسازی و معماری نیز شامل اقابان ترابی، فرخ زاده، اسکندری است.

کمیسیون برنامه و بودجه نیز شامل اسدی، ترابی، طاهری، خانم خواست خدایی و زارعی است.

کمیسیون خدمات شهری و سلامت شامل آقایان تذروی، ترابی، زارعی و خانم خواست خدایی است.

کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شامل اسدی، فرخ زاده، تذروی، طاهری و نصیری است.

کمیسیون‌های جدید نیز با عناوین «شیراز، سومین حرم اهل بیت» و «حاشیه نشینی و رفع محرومیت مناطق کم برخوردار» است که در اولین جلسه کمیسیون نسبت به حوزه فعالیت و رسالت‌ها تصمیم گیری خواهد شد.

همچنین در این جلسه ناظرین شورا بر مناطق شهرداری نیز مصوب شد که بر این اساس ناظر شورا در مناطق یازده گانه به ترتیب زیر است:

ناظر شورای شهر در منطقه یک، غلام مهدی ترابی، منطقه دو شهرداری مهدی نصیری، منطقه سه شهرداری مسعود زارعی، منطقه چهار محمد فرخ زاده، منطقه پنج افسانه خواست خدایی، منطقه شش سید احسان اصنافی، منطقه هفت محمد تقی تذروی، منطقه هشت محمد حسن اسدی، منطقه ٩ علی اکبر سلطانی، منطقه ١٠ علیرضا اسکندری و منطقه ١١ سید ابراهیم حسینی است.

کد خبر 5274675

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha