لحظه به لحظه با تحولات فلسطین اشغالی؛

تظاهرات صدها جوان فلسطینی در جنوب نابلس در حمایت از اسرای فلسطینی

تظاهرات صدها جوان فلسطینی در جنوب نابلس در حمایت از اسرای فلسطینی

ساعاتی پس از اعلام خبر بازداشت دو آزاده فلسطینی توسط ارتش صهیونیستی، جوانان فلسطینی با حضور در خیابان های کرانه باختری مراتب اعتراض شدید خود نسبت به این جنایت رژیم اشغالگر را ابراز کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، ساعاتی پس از ادعای رسانه‌های صهیونیستی مبنی بر بازداشت دو آزاده فلسطینی از مجموع ۶ اسیری که موفق به فرار از زندان فوق امنیتی جلبوع در اراضی اشغالی شده‌اند، صدها جوان فلسطینی به نشانه حمایت از این دو اسیر و دیگر اسرای فلسطینیِ در بندِ این رژیم در منطقه کرانه باختری، به خیابان‌ها آمدند.

طبق اعلام رسانه‌های فلسطینی، صدها شهروند فلسطینی به نشانه اعتراض علیه بازداشت دوباره این دو آزاده فلسطینی، در ابتدایی‌ترین اقدامات خشمگینانه خود دوربین‌های امنیتی اشغالگران را در ورودی شهرک بیتا واقع در جنوب نابلس به آتش کشیدند.

تظاهرات حمایت آمیز از اسرای فلسطینی در شمال رام الله

تعداد قابل توجهی از ساکنان اردوگاه الجلزون واقع در شمال رام الله در حمایت از ۶ اسیر فلسطینی به خیابان‌ها آمده و با جامعه فلسطینیان اعلام همبستگی کردند.

به آتش کشیده شدن دوربین‌های امنیتی اشغالگران در نابلس

صدها شهروند فلسطینی به نشانه اعتراض به بازداشت دوباره این دو آزاده فلسطینی، در ابتدایی‌ترین اقدامات خشمگینانه خود دوربین‌های امنیتی اشغالگران را در ورودی شهرک بیتا واقع در جنوب نابلس به آتش کشیدند.

شلیک چندین راکت از غزه به سوی شرق جنین

منابع محلی در فلسطین اشغالی از شلیک چندین راکت از نوارغزه به سوی ایست بازرسی الجلمه واقع در شرق جنین در کرانه باختری خبر دادند.

برخی منابع همزمان با اعلام این خبر از شنیده شدن صدای انفجار در مرز لبنان و فلسطین اشغالی اطلاع دادند.

کمیته اسرای فلسطین: مسئولیت حفظ جان اسرای فلسطینی بر دوش اشغالگران است

کمیته اسرای فلسطین نیز با صدور بیانیه‌ای هشدار آمیز تاکید کرد که مسئولیت حفظ جان دو اسیر فلسطینی که بار دیگر توسط اشغالگران اسرائیلی بازداشت شدند، کاملاً بر دوش اشغالگران صهیونیست است.

تجمع ده‌ها فلسطینی مقابل منزل یکی از اسرای بازداشت شده

منابع خبری فلسطینی از تجمع ده‌ها تن از فلسطینیان ساکن عرابه جنین در مقابل منزل محمود العارضه یکی از دو آزاده ای که توسط اشغالگران بازداشت شد، خبر دادند.

داوود شهاب: بازداشت دوباره اسرا از حجم خسارت‌هایی که به اشغالگران وارد شد، نمی کاهد

سخنگوی جهاداسلامی در واکنش به دستگیری دو آزاده فلسطینی بدست اشغالگران اسرائیلی تأکید کرد که بازداشت آزادگان فلسطینی بدست صهیونیست‌ها از حجم بزرگ خسارتی که به این رژیم وارد شد، نمی کاهد. هیمنه و هیبت پوشالی نهادهای امنیتی رژیم صهیونیستی با عملیات فرار ۶ اسیر فلسطینی به طور کامل زیر سوال رفت.

تظاهرات سراسری در نوارغزه در حمایت از اسرای فلسطینی

منابع خبری فلسطینی از برگزاری چندین راهپیمایی در بخش‌های مختلف نوارغزه در حمایت از اسرای فلسطینی، از جمله دو آزاده دوباره بازداشت شده به دست نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی، خبر دادند.

تیراندازی به سوی نظامیان اسرائیلی

منابع محلی در کرانه باختری از شلیک افرادناشناس به سوی نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در نزدیکی پل حلحول واقع در شمال الخلیل خبر دادند.

درگیری نظامیان اسرائیلی با فلسطینیان در نزدیکی ورودی شمالی شهر البیره

فلسطینیان در حمایت از مقاومت به خیابان‌ها آمدند

طارق سلمی، سخنگوی رسانه‌ای جهاداسلامی تأکید کرد که فلسطینیان طی ساعات گذشته در حمایت از اسرای فلسطینی و دفاع از آرمان‌های مقاومت در خیابان‌ها تظاهرات کردند.

وی افزود: ملت ما حامی آزادی است. انتفاضه آزادی به زودی مشتعل خواهد شد و تمامی گروه‌ها و جریان‌های ملی به این مسیر می‌پیوندند.پیام ما به تمامی جوانان فلسطینی این است که ما با شما هستیم و از انتفاضه تان حمایت می‌کنیم و در تمام عرصه‌ها در کنارتان خواهیم بود.

کد خبر 5301539

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha