اعتراض جمعی از کارکنان کتابخانه ملی به مدیریت فعلی سازمان

در نامه اعتراضی کارکنان کتابخانه ملی ناپدید شدن ۲۴ میلیارد درآمد اوراق امحایی سازمان، دعوت زنان اصلاح طلب و پرداخت هزینه‌های انتخاباتی نامزد اصلاح‌طلب به عنوان بخشی از مشکلات ذکر شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، جمعی از کارکنان سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در اعتراض به نحوه مدیریت رییس فعلی این سازمان نامه‌ای را تهیه کرده و برای مهر ارسال کرده‌اند. (اسامی امضاکنندگان در خبرگزاری مهر محفوظ است). مهر آماده انتشار پاسخ سازمان اسناد و کتابخانه ملی به ادعای صورت گرفته توسط این افراد است.

 این متن را در ادامه بخوانید؛

زمستان سال ۱۳۹۵ سرکار خانم اشرف بروجردی به ریاست سازمان اسناد و کتابخانه ملی منصوب شدند. هرچند با توجه به فعالیت سیاسی ایشان در دوره انتخابات، عملاً بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۶، در سازمان حضور یافتند. طی دوره ۴ سال ونیم مدیریت ایشان، با توجه به ناآشنا بودن ایشان و تیم مدیران همراهشان با وظایف خطیر ملی سازمان اسناد و کتابخانه ملی در صیانت از آثار تولید شده در دو حوزه انتشارات مکتوب و اسناد آرشیوی که مربوط به هویت فرهنگی و تاریخی کشور است، این سازمان شاهد اتفاقات ناخوشایندی بود.

به کارگیری افراد فاقد تجربه مدیریتی و حتی فاقد سابقه کار اداری، سازمان را به کارگاهی برای تجربه آموزی ایشان تبدیل کرد. حاکمیت نگاه جناحی و سیاسی و انتصاب افراد نامرتبط و بی تجربه و بعضاً به صورت غیرقانونی، علی الخصوص در پست‌های کاملاً تخصصی و بی اعتنایی و ناآشنایی با وظایف ذاتی سازمان سبب شد مأموریت‌های اصلی سازمان که گردآوری و صیانت از تولیدات فرهنگی و آرشیوی / تاریخی کشور است، تضعیف و مختل شده و منابع سازمان صرف راه اندازی پروژه‌های ظاهراً نوآورانه شود که متاسفانه به دلیل کار نابلدی مدیران مامور به این کار، ابتر و بی نتیجه ماندند. در واقع سازمان طی این مدت هم از کار خود ماند و هم راه کار جدیدی ایجاد نشد. به عنوان نمونه می‌توان به برگزاری رویدادهای استارت آپیِ بی نتیجه و صرف کردنِ هزینه و انرژی کارشناسان خبره سازمان در این فرایندهای بی حاصل که هیچ ارتباطی با وظایف محوله این سازمان نیز ندارند، اشاره کرد.

در این دوره به دلیل عدم تسلط به فرایندهای حاکم بر سیستم استخدامی و پرداخت حقوق و دستمزد، حقوق قانونی کارکنان نادیده گرفته شدند که صرفاً در برخی موارد با هوشیاری و پیگیری کارکنان محقق شدند. به عنوان مثال اعمال بخشنامه افزایش ۵۰% حقوق پس از پیگیری‌های مستمر کارکنان آن هم با یکسال تأخیر و بدون پرداخت معوقه (به بهانه نبود بودجه) از اسفند ۱۳۹۹ اعمال شد و این در حالی بوده است که در این مدت برای برخی از افراد تازه وارد شده به همراه ایشان به راحتی و بدون تشریفات قانونی احکام و پست‌های مدیریتی صادر شد و افراد مختلفی طی این مدت از سوی ریاست سازمان و مدیران منصوب ایشان و منسوب به ایشان با قراردادهای خارج از عرف (در قالب قرارداد مشاوره‌ای) در بخش‌های مختلف سازمان مشغول به کار شدند. این موضوع صرفاً باعث حجیم‌تر شدن بخش‌های ستادی شده است. برای نمونه اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دارای بیش از ۷۰ نفر پرسنل است.

طی این دوره مدیریت، به دلیل عدم بکارگیری مدیر اداری کارآمد و مسلط به مسائل اداری و استخدامی (افراد ناوارد متعدد در این پست قرار گرفتند) و ناتوانی مدیران میانی این حوزه، بلاتکلیفی‌ها و نابسامانی زیادی در وضعیت چارت سازمانی، امور استخدامی، ارتقاء و ترفیع پرسنل و اعمال مدارک برخی از همکاران ایجاد کرده و امور این زمینه به کندی و صرفاً بر اساس پیگیری و شکایت کارکنان و با نگاه تبعیضی و یا مغرضانه انجام گرفته است.

عدم خرید منابع و تجهیزات مورد نیاز سازمان، عدم انجام به موقع تعمیرات ضروری در ساختمان به بهانه نبود بودجه لازم، استخدام بی رویه نیروهای غیرمرتبط و وابسته به مسئولان سازمان و پرداخت حقوق و مزایای آنان از طریق کارت هدیه و نیز پرداخت‌های نقدی به آنان و ضایع شدن حقوق دیگران، استفاده از صندوق وام کارکنان بدون هیچگونه عضویت و برداشت وام کلان با بازپرداخت کم از آن، استفاده از راننده و ماشین‌های دولتی و سهمیه بنزین پرداختی سازمان برای عبور و مرور شخصی درحالیکه از حق ایاب و ذهاب بالایی در سازمان استفاده می‌کنند، اجاره دادن ساختمان‌های اداری و رفاهی وابسته به سازمان در حالیکه اسناد این اجاره نامه‌ها و عواید آن و اینکه در راستای کدام یک از وظایف سازمان، این کار انجام شده است و حتی معاونین سازمان غیر از معاون توسعه خدمات و مدیر برنامه‌ریزی در خصوص این موضوع نبوده‌اند، گوشه‌هایی از وضعیت نابسامان بخش‌های مالی، اداری و تدارکات در این سازمان است.

مساله عدم توجه به وضعیت مخازن اسنادملی و آب گرفتگی آنها در اسفندماه ۱۳۹۸ که منجر به از بین رفتن اسناد مهمی که دارای محدودیت دسترسی ۴۰ سال به بالا هستند و در نهایت ۱۹۲ تن اسناد از ساختمان آرشیو ملی خارج گردید در حالیکه در سیستم سازمان به ثبت نرسیده بودند، تخلفات مدیران وقت در تعاونی خاص، اصرار معاون توسعه خدمات سازمان بر انعقاد قراردادی در حوزه سامانه های دیجیتال که سازمان با امضای آن وارد کار مشارکتی می‌شود که علیرغم اینکه در روال عادی می‌بایست همه امور طراحی سامانه، مدل بازاریابی و درآمدزایی از محل نسخه دیجیتال منابع و داده‌های تولید شده در سازمان، باید به عهده شرکت مجری باشد، اما در این قرارداد شرکت مجری هیچ تعهدی نسبت به درآمدزایی طرح نداشته و صرفاً در درآمد حاصل شریک خواهد بود.

عدم شفافیت در قراردادهای منعقد شده سازمان از سوی مدیریت حقوقی سازمان و پرهیز از درج آن در سامانه ملی مربوطه و بی اعتنایی کامل به پرسش‌ها و درخواست‌های مکرر همکاران برای اطلاع رسانی و پاسخگویی در این امور و ایجاد تعهد زاید بر مقررات دولتی، ناپدید شدن ۲۴ میلیارد درآمد اوراق امحایی سازمان، دعوت زنان اصلاح طلب همچون فائزه هاشمی، معصومه ابتکار، شهیندخت ملاوردی و… به سازمان و اعطای بی دلیل هدایای نفیس به آنان از محل بودجه و درآمدهای سازمان و صرف هزینه جهت تبلیغات انتخاباتی به نفع آقای همتی و اخیراً پرداخت پاداش‌های آنچنانی به برخی اشخاص خاص بابت کار نامعلوم همه و همه در حالی صورت گرفته که ریاست سازمان خانم بروجردی به مکاتبات اعتراض آمیز کارکنان به این همه تخلفات توجهی نکرده و حتی اعلام کرددند که سازمان بودجه‌ای ندارد.

ریاست محترم جمهور جناب آقای رئیسی

ما کارکنان سازمان اسناد و کتابخانه ملی برای پیشگیری از اسراف در بیت المال و پیشگیری از مبدل شدن سازمان به یک حیاط خلوت جهت انجام هر نوع عمل خلاف قوانین و مقررات، از آن مقام عالی عاجزانه استدعا داریم هر چه سریعتر به پرونده تخلفات معاونت پشتیبانی رسیدگی و تمام دریافتی این افراد از بدو ورود به این سازمان مورد بررسی قرار گرفته و نیز برای دوره‌های بعدی مدیری متخصص، با تجربه، صدیق و پاکدست و همچنین مردمی انتخاب شود.

با امتنان و احترام

جمعی از کارکنان سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران

کد خبر 5329531

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • 6 + 3 =

  نظرات

  • IR ۱۳:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
   31 13
   کتابخانه ملی شده پاتوق فتنه گران ۸۸ و گرفتن پست های مدیریتی
   • IR ۰۰:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
    1 1
    سلام. چرا این خبر با کامنتها در گوگل نمیاد و خبر بدون کامنتها میاد؟
  • علیرضا IR ۱۳:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
   33 6
   ایشان وتیمی که در این سازمان اومدن ابروی اصلاح طلب ها رو هم بردن کدوم رویه اینها اصلاح طلبی بوده کوچکترین اعتراض بحق همکارا با خشن ترین رفتار اداری پاسخ داده میشد ایشون وتیمش این سازمان رو بخاک سیاه نشوند خوبه ایشون سوابق مدیرایی که اورده ورزومه هاشون قبل از ورود به سازمان منتشر کنن تا همه اینا رو
  • کتابدار IR ۱۳:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
   34 3
   آقای رئیسی لطفا گروهی جهت بررسی تخلفات به سازمان اعزام بفرمایید
  • کتابدار IR ۱۳:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
   36 4
   با سلام و ضمن تایید مطالب فوق، از جناب آقای رئیسی و وزیر محترم علوم به عنوان عضو هیات امنا درخواست می‌شود تمامی افرادی که در سال 1400 عضو هیات علمی و یا ارتقاء هیات علمی داشته اند را با دقت بررسی نمایند زیرا اکثر این افراد با پارتی بازی و غیر قانونی و نمره بسیار پایین تایید شده اند.
   • مطلع NL ۱۹:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
    24 3
    بله. من هم مطلع هستم که در حال حاضر پرونده فردی که صلاحیت علمی ندارد با اعمال نفوذ در جریان ارتقا ست.
  • IR ۱۳:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
   27 3
   من کارمند سازمان هستم تعداد زیادی نیرو رو آوردن بدون تشریفات اداری.
  • IR ۱۳:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
   32 4
   نابودمان کردن.
  • کریم IR ۱۶:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
   29 6
   سلام آقای رئیسی لطفا به کتابخانه ملی توجه کنید اوضاع خیلی خرابه و لطفا سازمان بازرسی کل کشور وارد عمل بشه برای تحقیق و به وضع نیروهاو تبدیل وضعیت نیروهای باسابقه و تحصیلکرده خواهش برسید
   • IR ۱۲:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
    6 3
    همه این قراردادی ها با رابطه وارد شدن اتفاقا
  • عدالت IR ۱۷:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
   28 1
   معمولا دولت ها توجهی به حوزه فرهنگ ندارند واین سبب شده برا مجموعه های فرهنگی از ادم های دست چندم استفاده شود این موضوع هم تو دولت احمدی نژاد بوده وهم دولت روحانی ،انتظار ما از اقای رییسی اینه فردی در خور وشان کتابخانه ملی بفرستند خانم بروجردی در حد یک کتابخانه عمومی سر کوچه بودند
  • کتابدار IR ۱۷:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
   26 0
   الان ۸ ماه است یک سوئیچ شبکه در اداره کل اطلاع رسانی کتابخانه ملی شکسته است و چند اتاق و سیستم از شبکه خارج شدند، ریخت و پاش های این بزرگواران باعث شده هزینه چند میلیونی روی زمین بماند. به دادمان برسید.
  • IR ۱۷:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
   28 2
   کتابخانه ملی تبدیل شده به حیاط خلوت ورشکسته های سیاسیاصلاح طلب. روابط عمومی سازمان هم لیدر جمع کردن زنان اصلاح طلب خاله زنک در این مجموعه فرهنگی شده. آقای دکتر ریییسی فرهنگ هم به اندازه اقتصاد مهم است... بعد از گذشت چند ماه، هنوز اشرف بروجردی اجازه تعویض عکس رییس جمهور اسبق را نمیدهد. اغتشاشگرها..
  • alll IR ۱۷:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
   27 0
   متاسفانه اوضاع این سازمان وخیم هست کارشناسان زحمتکش این سازمان بجز دریافتی حداقلی هیچگونه دریافتی دیگری مثل اضافه کار، مناسبتی و... نداشته اند، اما برای حلقه خاصی همه چیز فراهم بوده عده ای در همین مدیریت افراد بیکار فامیلشان را بدون توجه به مدرک تحصیلی درمرکز و استانها سرکار آوردند.
  • کارشناس IR ۱۹:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
   6 18
   نامه اقلیتی از اعضای کتابخانه ملی که اغلب مدیران ارشد و میانی سازمان را تشکیل می دهند .لازم به ذکر است که اتفاقا زور خانم دکتر بروجردی و اطرافیانشان برای عدم به کارگیری آنها و استفاده از افراد لایق و شایسته به آنها نرسید...
   • IR ۱۰:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۸
    2 0
    کسی که نمی تواند مسئولیتی را به درستی انجام بدهد باید استعفا بدهد این برگفته از مولای امیر مومنان است. یعنی رئیس سازمان در حدی یک مدیرکل هم نیست که یک مدیرکل آراسته به انواع تخلفات اداری، اخلاقی و اداری را از سیستم حذف کند. اگر زورش به حریف نمی‌رسد حداقل می‌تواند میدان را به حریف قوی واگذار کند
  • شاهد US ۱۹:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
   29 1
   گواهی میدهم که همه اینها حقیقت است. متاسفانه در این دوره تجربه تلخی از مدیریت بانوان و جوانان در سازمان های دولتی بر ذهن همه ما ثبت شد. حیف از فرصتی که داده شد و این دوستان به نادرستی از آن استفاده کردند.
  • کارشناس IR ۲۰:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
   27 1
   حدود 10 نفر از مدیران کل و معاونان سازمان در حال تحصیل در مقطع دکتری هستند که تخلف است و باید مدرک آنها ابطال شود. تخلفات اداری و اخلاقی و علمی برخی از مدیران و به کارگیری اجباری کارمندان برای تدوین پایان نامه و مقاله و کتاب باید به طور دقیق و کامل رسیدگی شود. سازمان در انواع فساد غوطه ور است.
  • لیلا RO ۲۰:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
   19 1
   من به عنوان یک مراجعه کننده به بعضی قسمت های این سازمان مراجعه داشتم اکثر مدیراش تازه اومدن وکارکنان ازشون ناراضی در حالیکه تعدا زیادی کارمند داره وبرام جالب بود همه مدیراشم همیشه جلسه ان تا دلتونم بخواد دفتر دستک دارند بهتر نیست اینجور سازمانا که حیاط خلوت بعضی هاست تجمیع شه
  • کارمند معمولی کتابخانه ملی NL ۲۲:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
   19 7
   یک فساد زیادی که سالهاست در کتابخانه ملی لانه کرده حضور تعدادی به قول خودشون هیئت علمی در این سازمان با حقوق های نجومی بالای ۱۵ میلیون تومان هست که هیچ خروجی برای این سازمان ندارند و فقط شده یک محل کاسبی که در کنار حقوق های خودشون به اسم طرح های به اصطلاح پژوهشی کلی درامد کسب میکنند.
   • هیات علمی IR ۰۸:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
    11 6
    سلام. اطلاعات شما دقیق نیست. حقوق ما هیئت علمی ها اکثرا از این مبلغ کمتر است واز کارمندانی که خبرگی گرفته اند کمتر می گیریم. درآمدزایی هم در کار نیست. برای پژوهش در این دوره هزینه نشده است.
   • هییت علمی IR ۱۰:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
    9 7
    به نظر می رسد درباره خروجی های پژوهش هم اطلاع دقیقی ندارید. شاید هم اشکال از ما باشد که خوب اطلاع رسانی نکردیم.
   • IR ۱۰:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
    8 7
    دوست عزیز بهتره اول تحقیق کنی بعد اتهام بزنی. هیات علمی با آن همه کار فکری و پژوهشی اندازه یک کارمند ساده لیسانسه علمی کاربردی که در کتابخانه هم الی ماشاالله وجود دارند حقوق میگیره.
   • کتابدار IR ۱۳:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
    6 4
    اگر شما ادعا دارید مشکلی نیست. تصویر فیش حقوقیتان را روی اینترانت داخلی سازمان منتشر کنید. افرادی که فقط از رانت هیئت علمی بودن استفاده می کنند و هیچ خروجی ندارند. جز افراد معدودی در این بخش ، بقیه افراد هیئت علمی ها رو همه همکاران به خوبی می شناسند. نیازی نیست شما از خودتون دفاع کنید.
   • عضو هیات علمی US ۰۴:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۷
    4 1
    وجود اعضای هیات علمی به دلیل ماموریت پژوهشی سازمان در اساسنامه است و فعالیت انها بر اساس آئین نامه های وزارت علوم با دقت و سختگیری پایش و ارزیابی می شود. در حال حاضر اعضای هیات با حقوقهای بسیار معمولی و متوسط فقط برای بقا تلاش می کنند. هر ادعایی را بدون دلیل و مستند مطرح نکنید.
  • کارمند RO ۰۰:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
   16 1
   این دومین نامه ای است که در مهرنیوز درباره بی کفایتی و سو مدیریت در سازمان اسناد و کتابخانه می شود. به نظر شما چرا هنوز رییس را عوض نمی کنند؟ آیا فرصت بیشتر می دهند تا ببینند تا کجا می خواهند به تخلفات خود ادامه دهند؟
  • علی RO ۰۰:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
   12 1
   برای خرید ضروریات کتابخانه معاون پشتیبانی می گوید پول نداریم.اجازه پرداخت سندها را نمی دهد اما پاداش های مخفیانه به راه است.
  • RO ۰۰:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
   10 0
   ظاهرا کتابچه گزارشی که مخفیانه رییس و معاون سازمان بدون اطلاع سایر معاونین منتشر کرده بودند به رییس جمهور تحویل داده اند. اینقدر ماهرانه آن را برای دولتیون تهیه کرده اند که اگر آن را بخوانند از ماهیت توخالی کارها مطلع نمی شوند.
  • --- RO ۰۰:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
   6 9
   چند روز پیش معاون پژوهش سازمان را به زور به دانشگاهش برگرداندند. می دانستند که اگر این استاد تاریخ بماند، با زبان حقگو و تیزش همه تخلفات رییس و معاون مالی را برملا می کند.
   • IR ۱۱:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
    14 3
    ایشون خودشان هزارتا وعده دادند ولی یکی را هم عملی نکردند متاسفانه
   • IR ۱۲:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
    11 2
    ایشون فقط به هم رشته ای هایشان رسید و دو همایش غیرمرتبط با ماموریت های سازمان برگزار کرد. یکی بیماری و تاریخ اجتماعی و یکی هم ایران شناسی. مگر اینجا مرکز مدیریت اطلاعات علمی کشور نیست؟ پس برگزاری همایش های تاریخی و ایرانشناسی چه ارتباطی با ما داشت آن هم با این همه مراکز تحقیقات تاریخی در کشور.
  • IR ۰۸:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
   18 0
   سازمان اسناد و کتابخانه ملی حیاط خلوت سیاسیون است از بودجه کتابخانه برای حزب و حزب بازی مصرف میشود .در این دوره که کلا هرکس با خاتمی و میر حسین موسوی سلام علیک داشت در سازمان مشغول به کار شد و پست های مدیریتی را در دست گرفت.لطفا یک بازرس بیاید فقط سرمایه معاونت پشتیبانی از بدو ورود تا حالا را ببنید.
  • محمد ۰۸:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
   12 6
   آقای رئیسی خیلی زمان دادیدبه اینان. چند روز پیش استاد دانشگاه و معاون پژوهشی را که مامور بود به بهانه های واهی به دانشگاه برگرداندند تا از رک گویی ها وافشاگری های این خانم در مقابل رییس جدید در امان باشند!!!!!
  • کارمند US ۰۸:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
   20 0
   آیا رواست من که برای صد هزار تومن اضافه کاری از شش کانال باید رد شوم. اما برای پاداش ها روابط شرط لازم وکافی باشد؟
  • مالی CZ ۰۸:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
   16 1
   کوهی از سندهای آماده پرداخت وجود دارد اما معاون پشتیبانی اجازه پرداخت نمی دهد!!!!!!!!!!!!
  • IR ۰۹:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
   15 3
   لطفا فتنه گران فتنه ۸۸ را از کتابخانه ملی بیرون کنید. جالب است نمی توانند مدیر یکی از مهمترین بخش های معاونت کتابخانه را به دلیل تخلف های عدیده و فساد برکنار کنند چرا؟ خودشان گفته اند چون سفارش شده جناب خاتمی است... ببینید در این سازمان به ظاهر کوچک چه خبر است!
  • IR ۰۹:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
   21 1
   چرا کتابخانه ملی در وسط سال بودجه نباید داشته باشد چرا سنوات سال ۹۹ قراردادی ها پرداخت نشده است.این بودجه میلیاردی هزینه چه افرادی شده است لطفا اموال مدیریت پشتیبانی را بررسی کنید کسی که در دوران دانشجویی در خوابگاه دانشجویی می خوابید و عضو کتابخانه ملی بود تحقیق کنند الان در کجا زندگی میکند .
  • IR ۱۰:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
   18 1
   فاجعه درسازمان اسناد وکتابخانه ملی از زمان آقای صالحی امیری شروع شد تا به بدست ناتوان خانم اشرف بروجردی قرار گرفت، فقط بحث حیف ومیل مالی اینها نیست
   • IR ۱۲:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
    15 0
    متاسفانه آقای صالحی امیری ورود بی حساب و کتاب نورچشمی ها و همشهری ها را در دوره قبلی رسمیت بخشید
   • کتابدار IR ۱۴:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
    12 0
    کسانی که بدون آزمون رقابتی در هر پستی وارد سازمان شده اند و یا با مدرک غیر مرتبط عضو هیات علمی شده اند یعنی افرادی که حلال و حرام و قانون و دین و انسانیت را قبول ندارد باید سازمان را ترک کنند. سکوت مدیران ارشدی که بیش از 20 سال است مواظب صندلیها و پست شان هستند بزرگترین آفت و بیماری سازمان است
  • dayani IR ۱۲:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
   11 0
   عجله نکنید ، هر جناحی افراد خود را در این پستهای تشریفاتی قرار میدهد.
  • IR ۱۲:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
   11 0
   نتیجه این نامه و اشاره به برداشت وام به افراد خاص و نزدیکان خودشان از حساب کارمندان بدون نوبت دریافت این شد که بجای اعلام اسامی کد ملی را درج کنند تا نورچشمی ها قابل ردیابی نباشند
  • کتابدار IR ۱۷:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
   7 2
   در این اوج کرونا به صورت غیر قانونی حقوق ماهیانه پرسنل رسمی سازمان را مسدود کردند
  • آگاه IR ۲۳:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۸
   3 0
   کتابخانه را هم کردند مثل شهرداری، اصلاح طلبان که با پارتی دوستان سرکار اومدند و بعد ادعای عدالت و ازادی هم می کنند. بعضی اشنایان و دوستان همین معاونت مدنظر در شهرداری هستند. خواهشا از حق و انصاف و عدالت نگید ما میدونیم چکار کردید جناب معاون توسعه!
  • IR ۲۳:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۸
   6 0
   این پاسخ در وب سایت سازمان هم نمیتونه ذره ای از ایرادات و ابهامات را کم کنه، ذره ای از مسافرتها را کم می کردید، در این شرایط کرونا اونم بدون رعایت پروتکل در سفر باشی و به پرسش های کارکنان توجه نکنی جای تعجبه. عکسهای سفر در پیج خانم ؟ بسیار است، کلا از اسفند کتابخانه را رها کردید!
  • تا آن زمان که پرده برافتد چه ها کنند! IR ۲۳:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۸
   5 0
   برخی مدیران این را یاد گرفتند برای نمایش فعالیتها را در پیجشون بزارند برای تبلیغ.بالاخره دولت آقای رئیسی 4 سال یا؟.بعد از این دولت شاید اصلاحات اومدند سرکار.خود معاونت توسعه که از آقای همتی حمایت میکردند.نامزدشون هم عضو ستاد فعال!نمیدونم در این دنیا و آخرت چطور باید پاسخگو باشند.سازمان انجمن نیست!
   • كتابدار 3 IR ۰۱:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
    6 1
    سالهاست كه خانم بروجردي سازمان را پاتوق فتنه گران 88 قرار داده و اين را همه مي دانند . خدا از او نگذره
   • IR ۲۱:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
    3 0
    اه خیلیا پشت سرشونه نمی گذره خدا