۹۰درصد جایگاه های سوخت استان تهران فعال شدند/اتمام فعالسازی تاظهر

تهران- حدود ۹۰ درصد از جایگاه های عرضه سوخت در استان تهران فعال شده اند و به گفته مسئولان تا ظهر چهارشنبه تمام این جایگاه ها به مدار بازخواهند گشت.

خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها: حمله سایبری به نرم افزارهای زیرساخت سوخت رسانی در کشور پیش از ظهر سه شنبه با اختلال روبرو شد، که به همین دلیل شاهد ایجاد مشکلاتی در سوخت گیری خودروها بودیم، که پس از این حادثه به سرعت تمهیداتی برای از سرگیری سوخت رسانی در سراسر کشور از جمله استان تهران انجام شد، تا مردم بتوانند، فرآیند سوخت گیری را انجام دهند.

در استان تهران نیز تا شامگاه سه شنبه شاهد بازگشت بیش از نیمی از جایگاه‌های سوخت رسانی این استان به مدار بودیم و مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان تهران نیز در این خصوص در جمع خبرنگاران وعده فعال شدن همه جایگاه‌های سوخت این استان تا قبل از ظهر چهارشنبه را داده بود.

محسن وزارتی صبح چهارشنبه نیز در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد جایگاه‌های سوخت در استان تهران فعال شده‌اند، افزود: برخی از این جایگاه‌ها به صورت آفلاین فعالیت می‌کنند و تعدادی نیز با سامانه و پذیرش کارت‌های هوشمند سوخت فعال شده‌اند.

وی در عین حال تاکید کرد: تا ظهر چهارشنبه تمام جایگاه‌های سوخت فعال خواهند شد.

خبرنگاران مهر در سطح استان تهران با حضور میدانی در مراکز عرضه بنزین آخرین وضعیت فعالیت جایگاه‌های عرضه سوخت را بررسی کردند، که این موارد در ادامه به تفکیک هر شهرستان اطلاع رسانی می‌شود:

تمام جایگاه‌های سوخت پیشوا فعال شدند

پیشوا دارای ۴ جایگاه سوخت می‌باشد که هر ۴ تا جایگاه از شامگاه سه شنبه فعال شدند و مردم می‌توانند با مراجعه به جایگاه سوخت بدون هیچ مشکلی بنزین بزنند.

همه جایگاه‌های سوخت رسانی در قرچک نیز فعال هستند

سه جایگاه سوخت رسانی در قرچک نیز از شامگاه سه شنبه فعال هستند و مردم می‌توانند، به صورت آفلاین در این جایگاه‌ها خدمت دریافت کنند.

۲ جایگاه در ورامین غیر فعال است

ورامین نیز هفت جایگاه سوخت رسانی دارد، که تاکنون پنج جایگاه فعال شده و دو جایگاه باقی مانده نیز به گفته مسئولان آن در حال کار بوده و به زودی فعال می‌شوند.

همه جایگاه‌های سوخت در دماوند فعال شده‌اند

دماوند نیز ۱۲ جایگاه سوخت رسانی دارد، که هم اکنون این جایگاه‌ها آماده شده و در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

جایگاه سوخت رسانی غیرفعال در پردیس نداریم

پردیس در شمال شرق تهران و در مسیر بسیار مهم محور هراز و آزادراه تهران- پردیس نیز از دارای ۱۳ جایگاه سوخت است، که از بعد از ظهر سه شنبه همه این جایگاه‌ها فعال شده و مردم می‌توانند، با مراجعه به این جایگاه‌ها اقدام به سوخت گیری کنند.

مشکلی سوخت رسانی در هیچکدام از جایگاه‌های سوخت شمیرانات نیست

شمیرانات در شمال تهران نیز ۱۲ جایگاه سوخت دارد، که در این شهرستان نیز از بعد از ظهر سه شنبه تمامی جایگاه‌ها به مدار بازگشته‌اند و مردم می‌توانند سوخت مورد نیاز وسیله نقلیه خود را تهیه کنند.

۹۰ درصد جایگاه‌های سوخت شهریار فعال شدند

شهریار داری ۲۵ جایگاه سوخت است که به گفته فرماندار شهریار، سه جایگاه سوخت این شهرستان هنوز به مدار باز نگشته اند.

نوراله طاهری که در این خصوص با خبرنگار مهر گفتگو می‌کرد، افزود: تا ظهر چهارشنبه همه جایگاه‌ها فعال خواهند شد.

وی در عین حال از مردم خواست برای سوخت گیری تعجیل نکنند.

یک جایگاه سوخت غیرفعال در قدس روز پنجشنبه فعال می‌شود

فرماندار قدس در غرب تهران نیز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: قدس پنج پمپ بنزین دارد، که در حال حاضر چهار پمپ فعال و مشغول ارائه خدمت است و یک پمپ دیگر نیز تا فردا پنجشنبه به مدار باز می‌گردد.

لیلا واثقی افزود: هیچ مشکلی از روز گذشته تاکنون در این شهرستان در خصوص سوخت رسانی وجود نداشته است.

همه جایگاه‌های سوخت ملارد فعال هستند

بررسی‌های خبرنگار مهر همچنین نشان می‌دهد، که تمامی جایگاه‌های سوخت در ملارد در منتهی الیه غرب استان تهران نیز فعال بوده و در حال ارائه خدمت به مردم هستند.

عملیات سوخت رسانی در جایگاه سوخت به صورت آزاد در بهارستان فعال شد

فرماندار شهرستان بهارستان نیز در گفتگو با خبرنگار مهر از رفع ایراد جایگاه‌های سوخت خبر داد و افزود: با تلاش کارشناسان شرکت فرآورده‌های نفتی شهرستان، سوخت گیری در جایگاه‌ها به صورت دستی و با قیمت آزاد امکان پذیر است.

هادی تمهیدی اظهار داشت: در حال حاضر سوخت بنزین به صورت آزاد در جایگاه‌ها عرضه می‌شود.

همه جایگاه‌های سوخت رباط کریم فعال هستند

در شهرستان رباط کریم در جنوب غربی استان تهران نیز کلیه جایگاه داران به صورت دستی و آفلاین نسبت به سوخت گیری وسایل نقلیه اقدام می‌کنند و در برخی جایگاه‌ها مشکل جزئی وجود داشت که صبح چهارشنبه برطرف شد.

همه جایگاه‌های سوخت فیروزکوه فعال هستند

فیروزکوه نیز در شمال شرق استان تهران و همسایگی استان مازندران که محل تردد بین سه استان تهران، مازندران و سمنان بوده و اهمیت فراوانی در این خصوص دارد، سه جایگاه سوخت در این شهرستان وجود دارد، که همه آن‌ها فعال هستند.

۴ جایگاه سوخت در اسلامشهر غیرفعال است

در اسلامشهر در جنوب غرب استان تهران نیز ۱۵ جایگاه سوخت وجود دارد، که در حال حاضر ۱۱ جایگاه فعال بوده و به گفته مسئولین امر تلاش برای ورود چهار جایگاه دیگر به مدار نیز ادامه دارد.

کد خبر 5336572

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 14 =