سرعت استقرار مدیران جدید در استان قزوین افزایش یابد

قزوین- جمعی از اصحاب رسانه قزوین در نامه‌ای از رئیس جمهور خواستند تا سرعت استقرار مدیران جدید در استان قزوین افزایش یابد.

به گزارش خبرنگار مهر جمعی از اصحاب رسانه استان قزوین در نامه‌ای سرگشاده به آیت الله رئیسی از وی خواستند تا با توجه به شرایط حساس استان، مطالبات مردم و امید به‌وجود آمده نسبت به دولت مردمی، سیر تحولات و استقرار مدیران اجرایی جدید به‌ویژه استاندار قزوین را سرعت ببخشد.

متن این نامه به این شرح است:

برادر گرامی جناب آقای آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی

رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران

با سلام و احترام؛

همانگونه که مستحضر هستید، استان قزوین یکی از استان‌های برتر و دارای ظرفیت‌های فراوانی در زمینه‌های اقتصادی، کشاورزی، صنعتی، گردشگری، فرهنگی و علمی است. ظرفیت‌هایی که شکوفا شدن آن‌ها می‌تواند جهش فرهنگی و رشد اقتصادی را در پی داشته باشد. ویژگی منحصر به فرد تاریخی و طبیعی، قابلیت برجستۀ صنعتی و تولیدی و دشت‌های حاصلخیر کشاورزی.

ظرفیت‌های فرهنگی و علمی قزوین نیز، از ستاره‌های درخشان علمی، فرهنگی و هنری گرفته تا شهدای شاخص آن در کشور و جهان زبانزد هستند. حوزه علمیه کهن و مراکز متعدد دانشگاهی قزوین این استان را به یک ظرفیت کم نظیر علمی و فرهنگی بدل کرده است.

اما متأسفانه بسیاری از این ظرفیت‌ها به ویژه در حوزه‌های صنعتی دچار مشکل شده و واحدهای تولیدی بسیاری در این استان صنعتی وارد بحران شده‌اند و یا در حوزه‌هایی مانند گردشگری ابداً در اندازه داشته‌ها و توانمندی‌های طبیعی و تاریخی قزوین مورد توجه قرار نگرفته است. و از داشته‌های فرهنگی این استان هم بهره بجایی برده نشده است.

پس از سال‌ها تلاش مسئولین مختلف در استان قزوین، وضعیت کنونی نشان می‌دهد که ظرفیت‌های بر زمین مانده، کارهای انجام نشده و موضوعات مغفول ماندهٔ فراوانی پیش روی مردم قرار دارد. در استانی که روزی پیشانی صنعت کشور بود، امروز بیکاری و مشکلات کارگری بیداد می‌کند. در استانی که روزی تولید کنندهٔ بخش مهمی از غذای مردم بود، مشکلات متعدد کشاورزان را زمین‌گیر و تولید زراعی و دامی را با مشکلات جدی روبرو کرده و کشاورزان و دامداران را ناامید ساخته است.

لذا به نظر می‌رسد این استان به روح و جانی تازه در طیف مدیران اجرایی نیازمند است. گذشته از آن، برخی تبعیض‌ها و امتیازات ویژه و برخی ناروایی‌ها که گاه مسئولینی نیز در شکل‌گیری آن نقش داشتند، مردم را بیش از پیش آزرده و رنجور کرده است. وضعیتی که هر لحظه ادامهٔ آن بیش از پیش به مردم آسیب خواهد زد و هرلحظهٔ آن خسارتی محض خواهد بود.

اکنون دغدغه‌مندان می‌بینند مسببان وضعیت امروز قزوین، در پی نفوذ و یا بقا در مسئولیت‌های حساس دولت سیزدهم هستند.

بدینوسیله ما امضا کنندگان نامه، ضمن تشکر و قدردانی از تلاش تمامی مسئولان اجرایی دولت دوازدهم، از شما می‌خواهیم با توجه به حجم کارهای باقی مانده، مطالبات مردم و امید به‌وجود آمده نسبت به دولت مردمی، سیر تحولات و استقرار مدیران اجرایی جدید به‌ویژه استاندار قزوین را سرعت بخشیده و این انتظار وجود دارد که تمامی مسئولین اجرایی استان اعم از استاندار، معاونین ایشان، مدیران کل، مدیران عامل و روئسای سازمان‌ها به سرعت تغییر کرده و ترکیبی از مدیران اجرایی توانمند، متعهد، متخصص، جوان و انقلابی به‌عنوان یک کابینهٔ استانی جوان و حزب‌اللهی در این استان فعالیت خویش را آغاز کنند.

ما امضا کنندگان این نامه، این متن را به عنوان مطالبه‌ای جدی به‌صورت سرگشاده منتشر نموده و خواهان اقدام سریع دولت در این زمینه هستیم.

والسلام

امضا کنندگان:

جابر خرم نیا

احمد خورگامی

علی درودیان

زهرا عبداللهی

حسن عابدینی

اسماعیل بخشی

فاطمه جهانبخش

مطهره میرزایی

معصومه امینی

افشین لشگری

کامبیز مهاجر

محمدرضا زحمتکش

آرش شایسته نیا

وحید مافی

کبری درویش پیشه

رکسانا رضایی

نفیسه مهرداد

احمد ملائی

محمد ربیعی

اسداله طاهرخانی

خانم خداداد بیگی

سیدفرهاد حسینی

علی مهرعلیان

محمدعلی اشتریان

مهدی بیگدلو

امیرعلی رضایی

امیر اسلامی صدر

امیرعلی رضایی

الیاس خزایی

سیده زهرا حسینی فلاح

صادق چگینی

علی اصغر خلج

خانم صوفی نیارکی

محمدرضا نوروزیان

اسامی امضا کنندگان به روز می‌شود

کد خبر 5336734

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 10 =