حمله رئیس باشگاه بواویشتا به مدیربرنامه بیرانوند/ او باج‌گیر است!

رئیس باشگاه بواویشتا پرتغال به علیرضا بیرانوند و مدیر برنامه دروازه‌بان تیم ملی ایران حمله کرد و گفت: این فرد به دنبال باج‌گیری است!

به گزارش خبرنگار مهر، ماجرای مشکلات مالی باشگاه بواویشتا پرتغال در هفته‌های اخیر باعث شده است تا علیرضا بیرانوند دروازه بان ایرانی این تیم که به صورت قرضی در بواویشتا بازی می‌کند، نسبت به این موضوع معترض شود.

فرشید کریمی مدیر برنامه بیرانوند هم در مصاحبه‌ای که اخیراً انجام داده بود، تاکید کرد این باشگاه مطالبات بیرانوند را پرداخت نکرده و حتی او هم حق کمیسیون خود را از انتقال بیرانوند به بواویشتا نگرفته است. کریمی اعلام کرده بود در صورتی که بواویشتا اقدامی برای این مطالبات انجام ندهد، ممکن است قرارداد بیرانوند تا ۲۰ روز دیگر فسخ شود.

این اظهار نظر فرشید کریمی با حمله «ویتور مورتا» رئیس باشگاه بواویشتا مواجه شد. مورتا به شدت به کریمی حمله کرد و ضمن تکذیب ادعای بیرانوند، مدیر برنامه او را «باج‌گیر» توصیف کرد.

رئیس باشگاه بواویشتا گفت: ما در ماه سپتامبر مطابقت حقوقی را نشان دادیم. چطور ممکن است که حقوق معوقه داشته باشیم؟

حمله رئیس باشگاه بواویشتا به مدیربرنامه بیرانوند/ او باج‌گیر است!
ویتور مورتا

وی ادامه داد: می دانم که رسانه‌ها باید کار خود را انجام بدهند اما شایستگی بواویشتا و ساختارش بر اساس چیزی که یکی از مدیران برنامه در ایران گفته است، زیر سئوال می‌رود.

مورتا گفت: ما باید به این فکر کنیم که چرا باید به اخباری که از ایران می‌رسد باور داشته باشیم. هدف این مدیر برنامه، مجبور کردن بواویشتا به پرداخت حق کمیسیون است. هدف او باج‌گیری است و برای همین این اخبار را منتشر می‌کند. در بواویشتا هیچکس تسلیم باج‌گیری نمی‌شود. باشگاه مهلت‌های زمانی برای پرداخت دارد و ما هم پرداختی‌ها را انجام خواهیم داد.

رئیس باشگاه بواویشتا افزود: یک مرور سریع به  اتفاقات گذشته می کنم. از زمانی که در مورد سرمایه گذار صحبت کردیم، استراتژی همیشه یکسان بوده است. قرار نبود باشگاه را ثبت کنیم اما این کار انجام شد. قرار نبود قرارداد بازیکنان جدید ثبت شود اما این کار هم انجام شد. اکنون بر اساس خبری که در ایران منتشر شده است، دستمزدها عقب افتاده است، اما این مطلقاً معنی ندارد. ما قراردادها را ثبت کردیم و حقوق پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، با اظهارات تند رئیس باشگاه بواویشتا مشخص نیست که چه آینده ای در انتظار بیرانوند خواهد بود. به نظر می رسد در صورت تداوم این شرایط، بیرانوند زودتر از چیزی که تصورش را می کرد، بواویشتا را ترک کند.

کد خبر 5337498

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 5 =