۲ دهه گذشته خدا را رها کرده و به کدخدا روی آوردیم

ورامین- استاندار تهران در مراسم روز استکبارستیزی گفت: در دو دهه گذشته خدا را رها کردیم و به کدخدا روی آوردیم، البته ما مخالف گفتگو و تعامل نیستیم اما تعامل و گفتگو باید سازنده باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن منصوری در مراسم یوم الله ۱۳ آبان ورامین طی سخنانی گفت: شروع اتفاق انقلاب اسلامی از ورامین و دشت ورامین بوده است سوم خرداد، یوم الله پانزده خرداد، انقلاب اسلامی و ۱۳ آبان همه حرکت‌های مبتنی بر مردم است و روحیه ضد استکباری است.

وی افزود: استکبار ستیزی و سیزده آبان یک شروع برای استکبارستیزی و مقابله با روحیه استکباری است، نه یک پایان، روز گذشته و در اقدام شجاعانه سپاه پاسداران اقتدار آمریکا به سخره گرفته شد و روح انقلابی و جهادی در آن وجود داشت.

استاندار تهران گفت: اتکا به داخل و ظرفیت‌های داخلی، پیروزی ملت‌ها است، در برهه‌ای از تاریخ متکی به غرب و مذاکره شدیم که خیلی چیزها را از دست دادیم، این را بدانیم، وقت خودمان را در گذشته از دست دادیم، چشم از خدا بستیم و به کدخدا دل بستیم. در دو دهه گذشته خدا را رها کردیم و به کدخدا روی آوردیم، البته ما مخالف گفتگو و تعامل نیستیم اما تعامل و گفتگو باید سازنده باشد.

منصوری با بیان این که اگر قرار بود، با عقب نشینی ما اتفاقی بیفتد، باید می‌افتاد، گفت: دشمن با یک قدم عقب نشینی ما ۱۰ قدم به جلو خواهد برداشت، اتکا به داخل و ناامیدی از دشمن بهترین‌ها را برای ما رقم خواهد زد و اینکه مردم نباید درگیر دوگانه‌های غلط شوند و معیشت مردم را به دوگانه‌های باخت باخت نباید گره زد.

استاندار تهران گفت: کشور نیازمند تحول بزرگی است که باید اتفاق بیافتد، دولت و مجموعه انقلابی در کشور صورت گرفته است، کشور ما ثروتمند است، با تلاش کوشش می‌شود از این بحران عبور، سیزده آبان یعنی اتکا به مردم و در این روز راهبرد آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند را باید تبیین کنیم

کد خبر 5343714

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 8 =