آغاز مصاف فرنگی‌کاران نظامی جهان از امروز در تهران

سی و پنجمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی نظامیان جهان (سیزم) از امروز به میزبانی می شود که مدعیان پنج وزن نخست به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون کشتی، سی و پنجمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی نظامیان جهان (سیزم) از امروز (سه شنبه) به مدت ۲ روز و با حضور ۱۲ تیم در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار می‌شود.

بر اساس برنامه این رقابت‌ها، مسابقات کشتی فرنگی اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم امروز سه شنبه ۲ آذرماه و مسابقات اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم نیز روز چهارشنبه ۳ آذرماه برگزار خواهد شد.

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۴ نفر شرکت کرده اند و مسابقات به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود، علی نوربخش با ویکتور ودرنیکوف از روسیه، رودیک مکرتچیان از ارمنستان و ولازکو لوئیس آلفردو از کلمبیا کشتی می‌گیرد.
در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۸ نفر حضور دارند، پویا ناصرپور در دور نخست به مصاف نورایر هاخویان از ارمنستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این کشتی‌گیر در دور بعد و مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان میشال تراچ از لهستان و سرگئی املین قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از روسیه می‌رود.
در وزن ۶۳ کیلوگرم که ۶ نفر حضور دارند، مسابقات در دو گروه ۳ نفره و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود و ایمان محمدی در گروه A به مصاف استپان ماریانیان قهرمان جهان از روسیه و موراد هاروتنیان از ارمنستان می‌رود.
در وزن ۶۷ کیلوگرم که ۷ نفر حضور دارند، مسابقات در دو گروه ۴ و ۳ نفره و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود و حسین اسدی در گروه B با الکسی کیانکین کشتی گیر مطرح روسیه و احمد النکدالی از سوریه کشتی می‌گیرد.
در وزن ۷۲ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند، اشکان سعادتی فر پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با ماتئوس برناتک از لهستان کشتی می‌گیرد.
در وزن ۷۷ کیلوگرم که ۱۰ نفر حضور دارند، محمدرضا مختاری پس از استراحت در دور دوم به مصاف واروژان گریگوریان از ارمنستان می‌رود.
در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۷ نفر حضور دارند، مسابقات در دو گروه ۴ و ۳ نفره و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود و جمال اسماعیلی در گروه B به مصاف آرمیناس لیگنوگاریس از لتونی و عبدالکریم دوخالی از الجزایر می‌رود.
در وزن ۸۷ کیلوگرم که ۱۰ نفر حضور دارند، حسین نوری در دور اول به مصاف مهد فدالدین آلاستا از سوریه می‌رود و در صورت گذر از این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان جولیوس ماتوزویسیوس لتونی و دیمیتریوس تسیکریدیس از یونان مصاف می‌دهد. داویت چاکوتادزه قهرمان المپیک از روسیه در بالای جدول این گروه قرار دارد.
در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۷ نفر حضور دارند، مسابقات در دو گروه ۴ و ۳ نفره و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود و مهدی بالی در گروه A با تادیوز میچالیک از لهستان، آیودا عبداله از سوریه و آدم بودجملین از الجزایر می‌رود. الکساندر گولووین قهرمان زیر ۲۳ سال جهان در گروه B حضور دارد.
در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۷ نفر حضور دارند، مسابقات در دو گروه ۴ و ۳ نفره و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود و امیر قاسمی منجزی در گروه B به مصاف روماس فردریکاس از لتونی و ویتالی شور از روسیه می‌رود.

کد خبر 5358572

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 2 =