برترین های همایش آموزش پزشکی و جشنواره شهید مطهری معرفی شدند

برگزیدگان بیست و سومین همایش آموزش پزشکی، پانزدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری و چهارمین جشنواره دانشجویی ایده‌های نوآورانه آموزشی معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، بیست و سومین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی، پانزدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری و چهارمین جشنواره ایده های نوآورانه دانشجویی با معرفی برترین های فرآیندهای آموزشی و برگزیدگان به کار خود پایان داد.

در این همایش ۱۶۰۰ نفر به صورت حضوری و بیش از ۲ هزار نفر به صورت مجازی در بخش های مختلف آن شرکت کردند و بیش از ۷۰۰۰ بازدید از صفحه اصلی همایش در شبکه های مجازی انجام شد.

همچنین ۱۴ سخنرانی کلیدی، ۳۰۰ سخنرانی کوتاه و پوستر، ۸ سمپوزیوم تخصصی، ۱۲ کارگاه تخصصی، ۵ کلینیک مشاوره آموزشی، ۵ بخش ارائه تجربیات کلان مناطق آمایشی، ۴ بخش ارائه پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی آموزش پزشکی، ۴ رویداد دانشجویی ارائه شد.

در بیست و سومین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی با رای داوران و شرکت کنندگان به ۱۸ فرایند برتر دانش پژوهی آموزشی، ۶ ایده برتر دانشجویی، برترین های کارگاه آموزشی، سخنرانی کلیدی، پوستر، غرفه مجازی، پایان نامه کارشناسی ارشد و پایان نامه دکتری تخصصی جوایزی اهدا شد.

برگزیدگان پانزدهمین جشنواره کشوری شهید مطهری

حیطه ارزشیابی آموزشی:

رتبه اول: نازنین شمائیان رضوی و رقیه گندمکار از دانشگاه علوم پزشکی تهران

رتبه دوم: امیر هوشنگ مهرپرور و فاطمه کشمیری از دانشگاه علوم پزشکی یزد

رتبه سوم: ابراهیم نصیری فرمی، علی اصغر قربانی، آرمین الله وردی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران

زهره وفادار و ملیحه سادات موید از دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله، مریم قائمی امیری از دانشگاه علوم پزشکی بابل و سارا صبوری، شبنم نیرومند و فریبرز ثمینی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حیطه ارزشیابی آموزشی مورد تقدیر قرار گرفتند.

حیطه تدوین و بازنگری برنامه های درسی:

رتبه اول: لیلا دشمن گیر و کمال قلی پور از دانشگاه علوم پزشکی تبریز

رتبه دوم: سید محمد حسین محمودی و الهه خدادوست از دانشگاه علوم پزشکی ایران

رتبه سوم: نگین مرادی، مریم سعادت و محمد جعفر شاطرزاده از دانشگاه علوم پزشکی اهواز

در این حیطه از اطهر امید، جواد کجوری و فاطمه سپیانی، میترا امینی و سیده زیبا رئیسی دهکردی تقدیر به عمل آمد.

حیطه طراحی و تولید محصولات آموزشی:

رتبه اول: لیلا رضایی و میثم سیاه منصوری از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

رتبه دوم: علی ثنایی فر و حسن وکیلی ارکی و میترا احدی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد

رتبه سوم: خدیجه نصیریانی، زهرا ماندگاری و فاطمه کشمیری از دانشگاه علوم پزشکی یزد

در این حیطه از سیده راضیه فرهی، منصوره مومن هروی، فاطمه رنگرز جدی، لیلا اوریادی زنجانی شعله بیگدلی، مریم اعلا و احسان نبوتی، حسین اکبری و کاوه سامع تقدیر شد.

حیطه مدیریت و رهبری آموزشی:

رتبه اول (ستادی): رقیه گندمکار و آبتین حیدرزاده از واحد پزشکی عمومی وزارت بهداشت

رتبه اول: مریم علیزاده و عظیم میرزازاده از دانشگاه علوم پزشکی تهران

رتبه دوم: لیلا بذرافکن و جواد کجوری از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

رتبه سوم: مریم آویژگان از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

در این حیطه از اکبر بابایی حیدرآبادی و کاوه اسلامی و جمیله مختاری نوری تقدیر شد.

حیطه یاددهی- یادگیری:

رتبه اول: فاطمه بهرام نژاد از دانشگاه علوم پزشکی تهران

رتبه دوم: فاطمه شهبازی و محبوبه خباز مافی نژاد از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

رتبه سوم: لیلی یکه فلاح، افسانه یخ فروش ها و عباس احمدی، پیمان نامدار و روح الله کلهر از دانشگاه علوم پزشکی قزوین

از علی طیبی، مهیا نادرخانی و دورنا عمرانی فر و نوشین موسی زاده در این حیطه تقدیر به عمل آمد.

حیطه یادگیری الکترونیکی:

رتبه اول و دوم این حیطه به هیچ کدام از شرکت کنندگان اختصاص نیافت و مژگان بهشید از دانشگاه علوم پزشکی تبریز موفق به کسب رتبه سوم شد. از میترا عباسی فرد، معصومه رحیمی، سیده صغری طاهر هریکندئی، زهرا طیبی، پروانه اباذری و فریدخت‌ یزدانی تقدیر شد.

برترین های چهارمین جشنواره ایده های نوآورانه دانشجویی

رتبه اول مشاوره و حمایت دانشجویی: زهرا اسدی و نازنین شهابی نژاد و حمید یزدانی نژاد از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

رتبه اول یاددهی و یادگیری: فاطمه کیخسروی و هاجر کریمی و امیرحسین اقبال از دانشگاه علوم پزشکی آزاد کرمان

رتبه دوم یاددهی و یادگیری: راضیه حاجی علی اکبری ممقانی و زهرا رجبی و علی ریحانیان و امیرحسین قائد از دانشگاه علوم پزشکی سمنان

رتبه اول یادگیری الکترونیکی: سمیه ناظمی و شایان فتاحیان کلیشادرخی و حسین کریمی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان

رتبه دوم یادگیری الکترونیکی: سوسن رسولی، زهرا سادات شمس موسوی و نسترن آسوده و علی بجانی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان

رتبه اول برنامه ریزی درسی: محمد طاها پهلوان فلاحی، امیررضا براتی، علیرضا محسنیان و نرگس احمدی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

برترین های همایش بیست و سوم آموزش علوم پزشکی

برگزیده کارگاه های پیش از همایش: دکتر جمال شمس از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

برگزیده پایان نامه دکتری برتر: علی نوروزی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

برگزیده پایان نامه کارشناسی ارشد برتر: سارا خوش گفتار از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

برگزیده سخنرانی کوتاه برتر: دکتر حکیمه سابقی، لیلا افشار و دکتر شهرام یزدانی و دکتر عباس فروتن

برگزیده پوستر برتر: مریم قطبی، فریما رئیسی، فاطمه اصغری و فخرسادات میر حسینی و محمد مسعود زمانی فرد و علیرضا پاکدل از دانشگاه علوم پزشکی کاشان

برگزیده غرفه مجازی برتر: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز

پژوهشگر برتر: دکتر اطهر امید نجف آبادی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

پژوهشگر جوان برتر: دکتر معصومه کلانتریون از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

کد خبر 5497284

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 0 =