تلاش برای تکمیل دسترسی‌های بزرگراه شهید همدانی با بلوار کاج

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از تلاش برای تکمیل مسیرهای دسترسی تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید همدانی با بلوار کاج خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، عباس شعبانی از تلاش برای تکمیل مسیرهای دسترسی تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید همدانی با بلوار کاج خبر داد و گفت: در راستای اهداف معاونت فنی و عمرانی مبنی بر تکمیل گردش‌های ترافیکی تقاطع‌های موجود در شبکه معابر بزرگراهی شهر تهران، اجرای ۳ مسیر راستگرد و یک دوربرگردان در تقاطع بزرگراه شهید همدانی با بلوار کاج و اجرای شیبراهه‌ها و تکمیل پل به انضمام اجرای یک مسیر راستگرد و یک دوربرگردان در تقاطع این بزرگراه با خیابان گل‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در تشریح اقدامات انجام شده در تقاطع غیرهمسطح شهید همدانی- کاج از احداث ۴۶ حلقه شمع در ضلع شمال این تقاطع خبر داد و گفت: عملیات احداث دسترسی‌های غیر همسطح شرق به شمال و شمال به غرب و نیز دوربرگردان شمال به شمال در این بخش از پروژه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه اجرای شیبراهه های پل تقاطع بزرگراه شهید همدانی با خیابان گل‌ها که به صورت نیمه کاره رها شده بود ضمن اجرای بتن ریزی پی‌ها در حال پیگیری است، از وجود یک لوله آب شرب به عنوان معارض تاسیساتی در شمال شرق این تقاطع و یک معارض ملکی در مسیر اجرای دسترسی جنوب به شرق و دوربرگردان جنوب به جنوب تقاطع خبر داد و گفت: اقدامات لازم جهت رفع معارضین مربوطه در حال انجام است.

شعبانی پیشرفت عملیات اجرایی به منظور تکمیل گردش‌های ترافیکی این ۲ تقاطع را حدود ۲۰ درصد اعلام و اظهار کرد: دسترسی‌های تقاطع بزرگراه شهید همدانی با بلوار کاج در سال جاری تکمیل شود؛ امری که البته منوط به رفع به موقع معارضین ملکی و تاسیساتی است.

کد خبر 5562124

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha