تداوم اجرای طرح نذر تخصص

با پیگیری از اعضای مجمع خیرین خراسان رضوی زمینه تأسیس شعبه این مجمع در استان فوق آماده و بزودی اقدام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، دویست و چهل و دومین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین کشور با حضور احمد اسفندیاری معاون فرهنگی و امور اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی در صبح روز چهارشنبه ۲۶ مرداد ماه ۱۴۰۱ در دفتر این مجمع برگزار شد.

موضوع پشتوانه اجرایی و نحوه بازگشت خدمات ارائه شده توسط اشخاص در سال‌های بعد مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

اسفندیاری با کلیات موضوع موافقت و مقرر گردید ظرف هفته آینده جلسه‌ای در حوزه معاونت فرهنگی و اموراجتماعی سازمان تأمین اجتماعی با حضور کلیه افراد صاحب نظر در این رابطه در سطح وزارت رفاه، سازمان تأمین اجتماعی و سایر مراجع ذیربط تشکیل و جزئیات کار مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد.

تداوم اجرای طرح نذر تخصص با جلب همکاری رئیس بسیج جامعه پزشکی کشور

نظر به درخواست بنیاد شهید مبنی بر بهره مندی ایثارگران و خانواده‌های ایشان از خدمات طرح نذر تخصص، مقرر گردید کارگروه مربوطه در جلسات خود از رئیس بسیج جامعه پزشکی کشور و بنیاد شهید نیز دعوت به عمل آورده و درخواست این بنیاد در دستور کار کمیته اجرایی این طرح قرار گیرد.

فراهم آمدن زمینه تأسیس مجمع خیرین حامی دانشگاه فرهنگیان در استان خراسان رضوی

در پی حضور رئیس دانشگاه فرهنگیان در جلسه قبلی مجمع و درخواست حمایت ایشان در رفع نیازهای دانشگاه که مصوب گردید از طریق ایجاد مجامع خیریه و جلب مشارکت افراد خیر نیازهای این دانشگاه رفع گردد، با پیگیری از اعضای مجمع خیرین خراسان رضوی زمینه تأسیس شعبه این مجمع در استان فوق آماده و بزودی اقدام خواهد شد. همچنین با مذاکرات و پیگیری‌های انجام شده برخی از نیازهای دانشگاه در استان خراسان توسط اعضای مجمع تأمین شد.

کد خبر 5566499

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha