سرپرست اداره کل حسابرسی و امور مجامع شهرداری کرمانشاه معارفه شد

کرمانشاه- سرپرست اداره کل حسابرسی و امور مجامع شهرداری کرمانشاه با حضور جمعی از مسئولان شهرداری کرمانشاه معارفه شد.

به گزارش خبرنگار مهر، با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، مدیرکل مالی و مدیرکل بودجه مهدی شاکری به عنوان سرپرست اداره‌کل حسابرسی و امور مجامع شهرداری کرمانشاه معارفه و از زحمات علی جمور بابت زحمات پیشین در این اداره کل تجلیل شد.

در مراسم معارفه سرپرست اداره‌کل حسابرسی و امور مجامع شهرداری کرمانشاه کاوه مردافکن معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه اظهار کرد: حوزه حسابرسی در مجموعه مدیریت شهری یک از مهم‌ترین حوزه‌ها است که امیدواریم با توجه به انتصاب جدید در این مجموعه، جایگاه اصلی این اداره کل احیا شود.

وی با تاکید بر ضرورت هم‌سویی اداره کل حسابرسی با مجموعه مالی شهرداری کرمانشاه، افزود: لازم است برای احیا جایگاه واقعی این اداره کل نشست‌های منظمی با مجموعه مالی برگزار شود.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: در مجموعه سرمایه انسانی تمام تلاش خود را برای حمایت از احیا حسابرسی در مجموعه شهرداری به کار خواهیم گرفت.

وی ادامه داد: مناطق و سازمان‌های تابع شهرداری نیز نیازمند حسابرسی فعال و پویا است که با حضور جناب آقای شاکری این حوزه نیز فعال خواهد شد.

مردافکن با تاکید بر نیاز به کمک پرسنل اداره‌کل حسابرسی برای احیا جایگاه این حوزه، خاطرنشان کرد: پرسنل متخصص و فعال حسابرسی در مجموعه مدیریت شهری قطعاً با همکاری و همراهی در احیا جایگاه این اداره کل مؤثر خواهند بود.

در پایان این نشست مهدی شاکری به عنوان سرپرست اداره‌کل حسابرسی و امور مجامع شهرداری کرمانشاه معارفه و از زحمات علی جمور مدیرکل سابق حسابرسی و امور مجامع شهرداری کرمانشاه تجلیل شد.

گفتنی است، علی جمور مدیرکل سابق حسابرسی و امور مجامع شهرداری کرمانشاه چند ماه پیش به عنوان مدیرکل مالی شهرداری کرمانشاه منصوب شده بود.

کد خبر 5603630

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha