رئیس بخش سوختگی‌های بیمارستان شفا:

شمار زیادی از نوزادان نارس فوت شدند

شمار زیادی از نوزادان نارس فوت شدند

رئیس بخش سوختگی‌های بیمارستان شفا گفت: آب و برق بیمارستان شفا قطع شده است. تک‌تیراندازان اسرائیلی در هر نقطه از بیمارستان مستقر شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، أحمد مخللاتی رئیس بخش سوختگی‌های بیمارستان شفا در گفتگو با الجزیره گفت: آب و برق ساختمان‌های اصلی بیمارستان شفا قطع شده است. تقریباً هیچ بیماری در بیمارستان باقی نمانده و اینترنت در این بیمارستان به کلی قطع است. بسته‌های غذایی ارسالی به بیمارستان شفا تنها برای ۴۰ درصد از حاضرین در آن کفایت می‌کند.

مخللاتی بیان کرد: وضعیت کلی ناامن است و به سبب نبود برق امکان عمل جراحی وجود ندارد. کودکان به سبب نبود آب شرب سالم دچار التهاب‌های روده‌ای شدید شدند. تانک‌های اسرائیلی همچنان در محوطه‌ها و اطراف بیمارستان حضور دارند و نظامیان اسرائیلی به دو ساختمان در داخل بیمارستان یورش بردند.

وی افزود: تک‌تیراندازان اسرائیلی در هر نقطه از بیمارستان مستقر شدند. رژیم اشغالگر اجساد شماری از شهدا را ربوده است. بیشتر بیماران بخش مراقبت‌های ویژه که نیاز به تنفس مصنوعی داشتند، به شهادت رسیدند. بیشتر ساختمان‌های بیمارستان بمباران شده و هر کسی در محوطه‌ها و اطراف بیمارستان حرکتی داشته باشد، مورد هدف قرار می‌گیرد.

رئیس بخش سوختگی‌های بیمارستان شفا ادامه داد: به سبب ادامه محاصره بیمارستان، شمار زیادی از نوزادان نارس فوت شدند.نوزادان نارسی هم که زنده مانده‌اند، به سبب شرایط ناگوار موجود چندان دوام نخواهند آورد.

کد خبر 5941404

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha