تنها اسرائیل از ادامه اختلافات داخلی فلسطینیان سود می برد

یک روزنامه عرب زبان با اشاره به اینکه ادامه اختلافات بین گروههای فلسطینی از جمله حماس و فتح باید پایان یابد می نویسد: تنها رژیم صهیونیستی از این وضعیت و چند دستگی در فلسطین اشغالی سود می برد.

به گزارش خبرگزاری مهر، روزنامه الخلیج امارات امروز درسرمقاله خود می نویسد: دیگر زمان آن فرا رسیده است که مسئله پایان چنددستگی و اختلاف در فلسطین اشغالی از حالت شعارها و انداختن توپ در زمین یکدیگر خارج شود چراکه این روند فقط به ضرر فلسطینیها خواهد بود و نتیجه اش همان است که سالها دیده ایم و آن افزایش رنج و درد مردم فلسطین است و نه فقط فلسطینیهای کرانه باختری و نوارغزه از آن به مشکل می افتند بلکه اعراب 1948 هم دچار مشکل می شوند.

این روزنامه عرب زبان درادامه خاطرنشان می سازد: ادامه این اختلافات تنها به نفع رژیم اسرائیل خواهد بود و در نتیجه از این وضعیت برای گسترش شهرک سازی و یهودی کردن فلسطین اشغالی و فرو رفتن در جنایت های وحشیانه خود استفاده می کند.

اسرائیل درحال حاضر همانگونه که همیشه بوده در مرحله پیشرفت در جنایتهایش قرار دارد و هرگز لحظه ای را از دست نمی دهد این رژیم درصدد آماده کردن خود برای حمله نظامی جدید به مردم فلسطین است و دراین مسیر بین هیچ فلسطینی با دیگری فرقی قائل نیست.

تنها هدف رژیم صهیونیستی تثبیت اشغالگری است و تجربه بی هیچ شک و تردیدی نشان می دهد که اسرائیل هرگز سازش نمی‌خواهد مگر براساس نقشه هایی که خود ترسیم کرده و دولت آمریکا هم برای اجرای این دسیسه ها بازاریابی می کند.

الخلیج خاطرنشان می کند: پایان اختلافات درفلسطین یک موضوع بسیار سرنوشت ساز اشت چرا که دیگر زمان آن فرا رسیده است که باب مشکلات فلسطینیان بسته شود.

همچنین زمان آن فرا رسیده است که سران حماس و فتح این پرونده را ببندند و به اقدامات صهیونیست ها و تلاش برای تقویت امکاناتشان به منظور مقابله دیگر با فلسطینیان توجه کنند و بدانند که موضوع فلسطین اصلا و تحت هیچ شرایطی قابل سازش نیست.

کد خبر 1276836

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha