خدمات تغذیه به دانشگاهیان ارتقا می یابد

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان از ارتقاء ارائه خدمات تغذیه به دانشگاهیان دانشگاه صنعتی اصفهان از آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر داریوش سمنانی با اشاره به برنامه های حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان به منظور ایجاد بسترهای مناسب جهت ارائه خدمات متنوع تغذیه در سطح این دانشگاه، گفت: تأسیس رستوران ها و تریاهای مختلف به منظور ایجاد تنوع غذایی و پاسخگویی به سلایق گوناگون و نیز ایجاد رقابت بین پیمانکاران عرضه کننده خدمات از جمله برنامه های درحال اجرا برای سال تحصیلی جدید است.

وی به افزایش تعداد رستوران های ارائه دهنده خدمات در سال گذشته اشاره کرد و گفت: در سال تحصیلی جدید علاوه بر سلف مرکزی، رستوران های شماره یک و دو، رستوران شماره سه واقع در سلف مرکزی، رستوران شماره چهار ویژه خانم ها و رستوان غذاهای آماده واقع در مجموعه مفاخر، سلف مخصوص استادان و کارکنان در مجاورت سلف مرکزی و یک سفره خانه جدید در کنار خوابگاه ها نیز جهت ارائه خدمات به دانشگاهیان راه اندازی می شود.   

وی با تأکید بر نظارت کمی و کیفی بر روند ارائه خدمات کلیه رستوران ها و تریاها توسط اداره تغذیه دانشگاه تصریح کرد: مرکز بهداشت و درمان دانشگاه نیز بطور منظم از این اماکن بازدید کرده و گزارش آن را بطور مستقیم به معاونت دانشجویی ارائه می کند.

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان افزود: پرسنل اداره تغذیه شامل کارشناس صنایع غذایی و چهار ناظر تغذیه مسئولیت نظارت برکمیت، کیفیت و بهداشت غذاهای ارائه شده در سلف ها، رستوران ها وتریاها را بر عهده دارند که در هر وعده غذایی یکی از ناظرین جهت دریافت نظرات دانشجویان و انعکاس آن به اداره تغذیه در سلف مرکزی حضور خواهد داشت.
 
وی با بیان اینکه قیمت تمام شده غذاهای یارانه ای پیش از مصرف توسط دانشگاه و به نمایندگی از مصرف کننده به پیمانکار پرداخت می شود، افزود: پس از این مرحله و با دریافت گزارش سیستم اتوماسیون از غذای دریافت شده توسط فرد، سهم یارانه دانشگاه با توجه به گروه تعریف شده در همان زمان و بصورت آنلاین به کیف پول وی واریز خواهد شد.
 
سمنانی یادآورشد: با توجه به انجام نظرسنجی های دوره ای و منظم، نظارت های حضوری نمایندگان اداره تغذیه و نیز نظرات ارائه شده توسط دانشجویان به اداره تغذیه، برنامه غذایی هر وعده از سلف مرکزی تعیین و در صورت نیاز تغییرات لازم اعمال خواهد شد.
کد خبر 1690370

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 8 =