آموزش های فنی و حرفه ای جسارت کارکردن را در کودکان به وجود می آورد

کرمانشاه - خبرگزاری مهر: مدیر کل سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه با اشاره به تحقیقات و بررسی های سازمان فنی و حرفه ای مبنی بر چگونگی نقش این آموزش ها در سنین مختلف گفت: این سازمان به این نتیجه رسیده که آموزش فنی و حرفه ای در دوران کودکی بسیار تاثیر گذار بوده و جسارت کار کردن در آینده را در کودکان به وجود خواهد آورد.

به گزارش خبرنگار مهر، فرشید امیری پیش از ظهر شنبه در مراسم دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه که در محل دفتر وی برگزار شد با بیان اینکه فعالیت های سازمان فنی و حرفه ای هم اکنون سطح گسترده ای از جامعه را تحت پوشش خود قرار داده است گفت:   فعالیت های این سازمان هم اکنون در سطح گسترده ای نیز آموزش داده می شود و از محدوده مراکز سازمکان نیز فراتر شده است.

وی افزود: هم اکنون آموزش های سازمان فنی و حرفه ای در روستاها، کارخانجات، مراکز بازپروری، زندان ها و... ارائه شده و سطح وسیعی از جامعه را تحت پوشش قرار داده است.

امیری ادامه داد: این سازمان حتی بخش هایی از دانشگاه ها را تحت پوشش داشته و در زمینه آموزش با آنها همکاری دارد.

وی با اشاره به تحقیقات و بررسی های سازمان فنی و حرفه ای مبنی بر چگونگی نقش این آموزش ها در سنین مختلف گفت: این سازمان به این نتیجه رسیده که آموزش فنی و حرفه ای در دوران کودکی بسیار تاثیر گذار بوده و جسارت کار کردن  در آینده را در کودکان به وجود خواهد آورد.

مدیر کل سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه آموزش های فنی و حرفه ای را زمینه توسعه و پیشرفت کشور دانست و گفت: کشور ما باید به سمت کارهایی که ارزش افزوده بیشتری دارد پیش رفته و در این راستا هم اکنون مراکز فناوری های پیشرفته شکل گرفته که هدف آن ایجاد اشتغال در حرفه ای بزرگ و پر درآمد است.

کد خبر 2105171

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 1 =