صلابت تیم مذاکره کننده ایران طرف مقابل را نگران کرده است/ ایران با روی باز به آمریکا آمده نه دست دراز

مشاور فرهنگی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه تیم مذاکره کننده ایران چنان با صلابت کار می کند که طرف مقابل را نگران کرده است، تاکید کرده که ایران با روی باز به آمریکا آمده نه دست دراز.

به گزارش خبرنگار مهر، حسام الدین آشنا که جزو همراهان رئیس جمهور در سفر به نیویورک است، با درج مطالبی از سفر هیات ایرانی به آمریکا که در صفحه شخصی اش درفیسبوک نوشته است:  ایران نشانه ها را به خوبی می شناسد.

وی نوشته است: تیم مذاکره کننده در باره قطعنامه حالا پس از بیست و پنجسال دوباره شکل گرفته. چنان هشیار که باید بودی و می دیدی. با چنان صلابتی کار می شود که طرف مقابل نگران شده است.

مشاور فرهنگی رئیس جمهور ادامه داده است: می توان به مسلمان بودن و ایرانی بودن افتخار کرد چرا که فرزندان ایران نه می خواهند تصادفی کسی را نبینند نه می گذارند طرف تک خوری کند. چه روزی است امروز برای تاریخ فردا.

وی با بیان اینکه نسبت رسانه و سیاست چنان نزدیک است که گاه تفکیک دو نقش محال می نماید، نوشته است: در این شهر جهانی سیاستمداران واقعا بیشتر از اصل مذاکرات نگران تصویری هستندکه بلافاصله منتشر می شود. معانی نهفته در اذهان که بر اثر مشاهده یک تصویر ظاهر می شود در مقیاس کلان چون رودی است که از ترکیب چشمه ها جاری می شود.

آشنا در پایان مطالب خود در صفحه اجتماعی اش خاطر نشان کرده است: یک طرف کمتر نگران مردم خود است و بیشتر دغدغه عرب ها و اسراییلی ها را دارد و طرف دیگر از تکرار ناکامی ها هراس دارد که فقط لبخندی بر لب بماند. ایران با رویی باز به آمریکا آمده نه دستانی دراز.
کد خبر 2142227

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha