تعطیلی برخی نانوایی های پلدختر موجب گلایه مردم شد

پلدختر - خبرگزاری مهر: امروز برخی نانوایی های شهر پلدختر تعطیل بودند که این امر گلایه مردم را به همراه داشت.

نورمحمد جودکی شهروند پلدختری با اعتراض نسبت به تعطیلی برخی نانوایی های این شهر به خبرنگار مهر گفت: به تعدادی از نانوایی های سطح پلدختر برای خرید و تهیه نان سر زدم ولی متاسفانه با دست خالی راهی خانه شدم.

یک روستایی که برای انجام کار اداری به شهر پلدختر آمده است نیز به گفت: به هر نانوایی برای تهیه نان مراجعه کردم با در بسته آن روبرو شدم، وقتی از مغازه های همسایه آن سئوال کردم که چرا نانوایی تعطیل است گفتند که به علت نبود آرد دست از کار کشیده اند.

یک شهروند پلدختری نیز گفت: تا کنون آرد بدون کیفیت به نانوایی عرضه می شد و امروز علاوه بر این مشکل تعطیلی برخی نانوایی ها مشکلات شهروندان پلدختری را دو چندان کرده است.

نانوایی

مرتضی محمدی افزود: تعطیلی برخی نانوایی های سطح شهر پلدختر موجب شده خبازی که فعالیت می کند دارای صف های طویل باشند.

یک کارگر نانوایی شهر پلدختر نیز به مهر گفت: به علت کمی سهمیه آرد نانوایی ها سطح شهر مجبور به تعطیلی واحد خود شدند که این امرموجب نارضایتی شهروندان شده است.

سعید عینی افزود: نانوایی های شهر منتظر دریافت سهمیه آرد خود هستند که متاسفانه تا کنون در این راستا اقدامی صورت نگرفته است.

فرماندار پلدختر نیز در این رابطه گفت: سهمیه آرد برخی از نانوایی های شهر پلدختر نرسیده است چرا که کامیون حمل آرد سهمیه در بین راه دچار نقص فنی شده و در فاصله زمانی که محموله آن توسط کامیون دیگری بارگیری شد موجب مشکلاتی شده است.

قدرت اله ترابی نژاد افزود: موضوع آرد و نان یک بحث حساس بوده و به نظر می رسد بازرسی ها و نظارت در این زمینه ضعیف است که تعزیرات باید وارد موضوع شود.

وی گفت: در این موضوع مسئولان مربوطه به طور جدی وارد قضییه شوند چرا که از کیفیت و وضعیت توزیع آرد در شهرستان پلدختر رضایت ندارم.

وی افزود: نان عرضه شده از سوی نانوایی های شهرستان پلدختر به مردم با استانداردها فاصله است ولی متاسفانه توجهی نمی شود که باید با نانوایی های متخلف برخورد صورت گیرد.

فرماندار پلدختر همچنین از بدون مدیر بودن اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان به عنوان دستگاه نظارتی در این زمینه انتقاد کرد و گفت: این اداره چند ماهی است که بدون مدیر است که از رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان می خواهم هر چه سریعتر مدیر این شهرستان را معرفی کند.

کد خبر 2422299

برچسب‌ها

شهر خبر