روزنامه «خبرجنوب» تعطیلات نوروز هم منتشر می شود

شیراز - روزنامه «خبر جنوب» به عنوان روزنامه ای کشور در همه ایام تعطیلات نوروز امسال منتشر می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، مدیر موسسه بین المللی مطبوعاتی خبر گفت :روزنامه خبرجنوب طبق معمول ۱۷ سال گذشته در ایام تعطیلات نوروزی سال ۹۴ حتی روز ۱۳ فروردین نیز چاپ می شود و در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

حسین واحدی پور گفت: این روزنامه افتخار دارد که کماکان و بی وفقه در عرصه اطلاع رسانی به مردم و میهمانان نوروزی خدمات رسانی کند.

وی افزود: با توجه به روزهای حساس و تعطیلات طولانی سال نو، مردم کشور اشتیاق فراوانی به کسب خبر و آگاهی از مسائل روز دارند که روزنامه خبرجنوب با درک این حساسیت مانند سالهای قبل در تمام ایام تعطیلات نوروز از یکم فروردین  تا روز۱۴ فروردین ۹۴ به عنوان تنها روزنامه کشور انتشار خود را ادامه می دهد.

مدیر مسئول روزنامه خبرجنوب خاطرنشان کرد:  این روزنامه  با اعتقاد به فرهنگ پویا و اصیل اسلامی - ایرانی و لزوم آگاهی مردم از مسائل روز همواره بر اطلاع رسانی دقیق و سریع و بازتاب دادن اخبار و گزارشهای روز بر صفحات نشریات خود اصرار می ورزد و در انجام رسالت خطیر مطبوعاتی خود بر انتشار روزنامه در ایام تعطیل به ویژه تعطیلات نوروزی تاکید دارد.

 واحدی پور تداوم اطلاع رسانی را از اهداف مهم انتشار بی وقفه روزنامه خبرجنوب عنوان کرد و دراین خصوص اظهارداشت: در عصری زندگی می‌کنیم که سرعت و دقت در اطلاع رسانی حرف اول را می‌زند.

وی با اشاره به تنوع ابزار اطلاع رسانی بیان کرد: خبر ایام تعطیل و غیر تعطیل نمی‌شناسد و در هر زمانی اتفاق می‌افتد و باید رسانه‌ای باشد تا خصوصا در ایامی که روزنامه مکتوبی منتشر نمی‌شود بار انعکاس اخبار را بر دوش بگیرد.

مدیر مسئول روزنامه خبرجنوب با تأکید بر اینکه در طول ۳۶ سال انتشار روزنامه خبر جنوب انعکاس سریع اخبار با رعایت صداقت را در سرلوحه کار قرار داده، آن را یکی از دلایل موفقیت و استقبال مردم از این روزنامه دانست.

واحدی پور تصریح کرد: رسانه‌های مکتوب باید با تلاش بی وقفه خود سعی کنند در عصری که با حضور رسانه‌های الکترونیک سرعت انتقال اخبار بسیار زیاد شده، از گردونه رقابت عقب نمانند البته روزنامه‌ها به دلیل اینکه پایداری بیشتری دارند، همیشه جایگاه خود را در میان مردم خواهند داشت.

کد خبر 2521642

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 7 =