۲۷ اسفند ۱۳۸۴، ۱۱:۰۱

با وجود تاكيد برخي رسانه ها بر مرگ وي؛

شارون به بيمارستان شيبا در تل آويو منتقل مي شود

كانال 10 تلويزيون رژيم صهيونيستي اعلام كرد كه آريل شارون نخست وزير اين رژيم كه همچنان در وضعيت كما و خطرناك به سر مي برد، به بيمارستان شيبا در تل آويو منتقل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از خبرگزاري فرانسه، شارون كه از اوايل سال جاري ميلادي به علت سكته مغزي در كما به سرمي برد، از بيمارستان هداسا در قدس اشغالي به بيمارستان تل هاشومر شيبا در تل آويو انتقال خواهد يافت.

به گزارش تلويزيون اسرائيل، اين امر پس از انتخابات پارلماني در 28 مارس(8 فروردين 85) صورت خواهد گرفت.

اين در حالي است كه رون كرومر سخنگوي بيمارستان هداسا اعلام كرد كه هنوز تصميم مشابهي گرفته نشده است.

در دومين روز ماه جاري، تيم پزشكي ويژه درمان شارون 78 ساله از زمان انتقال وي به بيمارستان هداسا در 4 ژانويه(14 دي) با پزشكان متخصص بيمارستان تل هاشومرشيبا در تل آويو كه در به هوش آوردن بيماراني كه دچار سكته مغزي شده اند، خبره هستند، مشورت كردند.

پس از اين مشورتها تصميم گرفته شد تا شارون در بيمارستان هداسا عين كرم در قدس اشغالي تحت مراقبتهاي ويژه قرار گيرد.

در ششمين روز ماه جاري، شلوموريوسف مديربيمارستان هداسا به خبرنگاران گفت كه " فرصتهاي(بازگشت شارون به زندگي) از بين نرفته است."

وي افزود: " ما با متخصصان اسرائيلي و خارجي مشورت كرده ايم و هيچ كس از آنها نگفته است كه شارون هيچ فرصتي براي زندگي ندارد، اما سوالي كه مطرح مي شود اينكه در صورت خروج وي از حالت بيهوشي، وضعيتش به چه شكل خواهد بود."

نخست وزير رژيم صهيونيستي در تاريخ 4 ژانويه (14 دي ) درپي سكته مغزي و خونريزي مغزي به بيمارستان هداسا منتقل شد و پس ازآن تحت 3 عمل جراحي نيز قرارگرفت.

اوي كوهين جراح اعصاب بيمارستان سوروكور در بئر السبع واقع در جنوب سرزمين هاي اشغالي نيزدرگفتگو با روزنامه اسرائيلي هاآرتص گفته بود : 80 درصد بيماران سكته مغزي پس از يك ماه مي ميرند

اين درحالي است يك مقام امنيتي اروپايي با تاييد خبر مرگ آريل شارون اعلام كرد:اين موضوع پس از برگزاري انتخابات پارلماني رژيم صهيونيستي( 28 مارس) رسما اعلام خواهد شد.

کد خبر 304381

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha