غلامرضا فرجی در گفتگو با مهر:

کمیته شورای صنفی نمایش فروش فیلم‌ها در سرگروه‌ها را بررسی می‌کند

شناسهٔ خبر: 3967914 -
سخنگوی شورای صنفی نمایش با رد اخباری مبنی بر اینکه این شورا فروش درستی از فیلم‌ها درنظر نمی‌گیرد، تاکید کرد کف فروش فیلم ها توسط کمیته ای در این شورا مورد بررسی قرار می‌گیرد.

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفتگو با خبرنگار مهر درباره ادعای برخی از رسانه ها که شورای صنفی نمایش در آمار فروش فیلم ها مداخله کرده و فروش درستی را اعلام نمی کند، گفت: تمام فروش هایی که از سوی شرکت های پخش کننده اعلام می شود کف فروش آنها در شورای صنفی نمایش بررسی می شود. همچنین یک کمیته در این شورا ایجاد شده است که فروش های سرگروه های سینمایی را به صورت روزانه مورد بررسی قرار داده و فروش های هفتگی سینماها را مورد بررسی قرار می دهد.

وی بیان کرد: از طریق این شورا فروش سینماهای کشور مورد بررسی قرار می گیرد و سرگروه های سینمایی طبق آیین نامه شورای صنفی نمایش در زمینه کف فروش و تعداد هفته نمایش فیلم ها مورد توجه قرار می گیرند.

سخنگوی شورای صنفی نمایش با تاکید بر اینکه بررسی وضعیت کف فروش فیلم ها توسط کمیته مورد پیگیری قرار می گیرد، گفت: تمامی سینماها و فروش فیلم ها کاملا زیر ذره بین شورای صنفی نمایش قرار دارد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 10 =